Nawigacja GPS > GPS: turystyka/off road

Nawigacja turystyczna - Polska i zagranica

(1/1)

berkowicz:
Szukam nawigacji turystycznej z mapami dla Polski oraz zagranicy - dokładnie Malty. Proszę o jakieś sugestie, bo o ile w nawigacjach samochodowych się dosyć dobrze orientuję, o tyle z turystycznymi nigdy nie miałem do czynienia. Cena do 1 tyś. zł. Mogę jednak dać więcej jeżeli warto.

P.S. Myślałem także o wykorzystaniu do tego celu telefonu, ale pewnie bateria padłaby pod godzinie.

lola:

--- Cytat: berkowicz w Wrzesień 29, 2014, 19:32:26 ---Myślałem także o wykorzystaniu do tego celu telefonu, ale pewnie bateria padłaby pod godzinie.
--- Koniec cytatu ---
Przeżyje pewnie dłużej niż godzinę, choć oczywiście zależy to od telefonu. Wspomagany powerbankiem telefon spokojnie powinien dać radę nawet cały dzień.


Pozdrawiam,
Ł.O.

sserafin:
ja polecam zdecydowanie wykorzystanie telefonu do nawigowania turystycznego - pieszego.

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand.plus&hl=pl

mapy pobierasz i możesz używac offline -
uwaga przy androidzie 442KITKAT - aplikacji i map w większej ilości ni eda się umieścić n akarcie - więc jestes skazany n apamięć wbudowaną w Twoim fonie.

lola:

--- Cytat: sserafin w Luty 01, 2015, 21:36:04 ---uwaga przy androidzie 442KITKAT - aplikacji i map w większej ilości ni eda się umieścić n akarcie - więc jestes skazany n apamięć wbudowaną w Twoim fonie.
--- Koniec cytatu ---
Nawet w ROOT-em?


Pozdrawiam,
Ł.O.

sserafin:
heh - już wiemy że rootem bliżej ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej