Android OS > Motorola Android

Problem z aplikacją Smart Actions w Razr xt910

(1/1)

YOZ:
Cześć
Mam problem w Motoroli razr XT910 (android 4.0.4) z aplikacją Smart Actions. Mianowicie kiedy ją zaktualizuje do najnowszej wersji i kiedy któreś z działań inteligentnych chcę zmienić (np. czas kiedy przebywam w biurze) aplikacja wyłącza się nie zachowując zmian. Natomiast kiedy nie pobieram aktualizacji czyli jestem na wersji z fabrycznego telefonu. Aplikacja nie włącza mi w pracy wibracji lub gdy ją włączy po ustalonym czasie nie wyłącza jej. Albo wyłączy wibracje po ustalonym czasie. Jednak kiedy do kogoś dzwonię potrafi mi włączyć wibracje. Ponadto nie mogę dodać do reguły sen osoby która może do mnie dzwonić w nocy. Telefon mam jeszcze na gwarancji robiłem pełen reset systemu i zastanawiam się co można z tym zrobić.

Toyly:
Najprawdopodobniej problem nie występuje w telefonie, ale w samej aplikacji. Ale w tym przypadku musisz go usunąć i zainstalować ponownie. Jeśli to nie pomoże, będziesz musiał wykonać oprogramowanie układowe telefonu ...

malylysy:
Toyly! Mózgu nie masz? Odpowiadasz na post z lutego 2013 roku??? Jak szukasz bana, to napisz do admina. Załatwi to w moment.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej