Android OS > Motorola Android

ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA

(1/2) > >>

analista:
Jak w tytule. Od niecalej godziny mozna pobrac wreszcie ICS dla naszych brzytewek , polecam prezentuje sie na razie bardzo pozytywnie ! :ok:

don.kamillo:
Właśnie miałem zakładac stosowny wątek informacyjny :)
Fajnie, że wreszcie udostępnili dla Polski ICSa. Czymś się różni od wycieków? Masz power widget w belce notyfikacji?

analista:
Wycieku nie instalowałem,powera niestety nie moge wsadzic na góre-mam go na jednej ze stron pulpitu.
Z fajnych rzeczy podoba mi się menager danych z ustawianymi limitami transferu chociaż dlaczego przesylanie danych jest w nim tak głęboko schowane ???

don.kamillo:
To akurat jest "ficzer" dostępny w każdym ICSie.
Miałem nadzieję, że będzie t ow standardzie, ten power widget. Panaceum jest zainstalowanie Notification Toggle, albo Widgetsoid.
Generalnie całość działa bez ścinki, chociaż początki na razorze były trudne. Jeszcze ten bootloader...

analista:
Bootloader możesz sobie odblokować,o ile pamietam jest nawet program dostępny od miesiąca na stronce motoroli.
Ja mam razra od 6 miesięcy i nie miałem z nią problemów "wieku dzieciecego"- tylko raz mi się zawiesiła.System , przegladarka , szybki internet ,niezla muza i rewelacyjne odtwarzanie filmów ( jeszcze nigdy mi nie odmowila) to wszystko na plus motki, tylko wi -fi mogło by być czulsze.
RAZR jest godna polecenia choć gdy go brałem cena ciut odstraszała (ponad 2k pln) ale jak widac po sygnaturce nie ona pierwsza i pewnie nie ostatnia ! :ok:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej