Android OS > ZTE

Przywrócenie języka polskiego w ZTE Blade

(1/3) > >>

Virian:
Kupiłem sobie owy telefon w wersji z aparatem 5mpx. Miał mieć menu w języku polskim, uruchomiłem - takie też było. Miałem jednak pewien problem z smsami. Cały czas chodził angielski XT9, a po wyłączeniu go w ogóle nie dało się utworzyć wiadomości. Więc grzebałem gdzieś w ustawieniach, znalazłem że gdzieś był ustawiony właśnie język polski (nie pamiętam gdzie). No i tak szukając gdzie mogę XT9 wyłączyć przez przypadek zmieniłem język telefonu na angielski. I teraz nie umiem przywrócić języka polskiego, tak jakby zniknął... Proszę o pomoc!

don.kamillo:
Wchodzisz do menu, settings->language & keyboard -> select language i wybierasz polski.
Czy w ogóle zniknął z tych ustawień?

Virian:
Właśnie było ich tam trochę, a teraz mam tylko angielski, fiński i słowacki(czy tam słoweński).
I jest nie select language tylko select locale, ale to chyba nie robi różnicy ;p

don.kamillo:
A jaki ROM tam masz?
Instalowałeś już tam coś?

Virian:
ROM? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc... Wersja 2.1update1, choba Eclair, no ale nie mam pewności.
Próbowałem zainstalować astro przez adb, ale nie chciało mi go wykryć. Ale to chyba wiem dlaczego, w każdym razie póki co jedyną różnicą przed moim pierwszym uruchomieniem jest to, że wrzuciłem kontakty z SIM.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej