problem z glosem

  • 2 Odpowiedzi
  • 2029 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z glosem
« dnia: Październik 21, 2010, 14:30:57 »
gdy do kogos dzwonie albko chce posluchac muzyki nie mam dzwieku. jak wkladam sluchawki do palma pre to wtedy wszystko slysze normalnie. wczesniej nie mialam takich problemow. czy ktos moze wie co moglo sie stac?


*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: problem z glosem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2010, 22:28:17 »
Może skrzywiłeś 2 styki odpowiadające za dźwięk. Ja u siebie tak zrobiłem w mechaniźmie upuszczenia Pre na posadzkę  :wink: Widać je częściowo jak wysuniesz klawiaturkę, odwrócisz Pre i zajrzysz w szparkę od strony lusterka. Wystarczy LEKKO przygiąć (docisnąć) je np. kartą kredytową lub cienkim śrubokręcikiem  :ohreally:

Odp: problem z glosem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 23:07:41 »
Taki już urok Palma Pre, nie Tobie pierwszemu to się zdarzyło. Czasem się po prostu zacina coś w gniazdku słuchawkowym. Pomaga kilkukrotne włożenie i wyciągnięcie wtyczki. Jest to wkurzające, ale ja na tyle boję się, że kiedyś coś mi na stałe się zatnie, że przestałem używać słuchawek i przerzuciłem się na słuchawki BT. Zużywają więcej prądu, ale przynajmniej nie sprawiają problemów. Wychodzi właśnie Pre 2, mam nadzieję, że usunięto tam wszystkie choroby wieku dziecięcego.