Pozostałe platformy > webOS

Znowu wyrolowani

(1/1)

Krzysztof Hajduk:
W Europie dostępny jest już katalog płatnych aplikacji, ale Polacy nie mogą z niego skorzystać.  :( Nie są akceptowane karty z Polski i obawiam się, że nigdy nie będą, tak jak nigdy oficjalnie ten telefon nie znajdzie się w Polsce. Nie rozumiem tego, skoro obsługiwany jest Belgia, Luxemburg, Holandia, Austria, Francja - w tych krajach też nie ma (na razie) oficjalnie Pre. Żadnym pocieszeniem nie jest fakt, że jesteśmy w towarzystwie takich krajów jak Szwecja czy Włochy.

Palm sam się prosi o upadek, nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam rozglądać się za jakimś Androidem.

marcinl:
Androida polecam ale płatne aplikacje też nie są dostępne w Polsce
co prawda jest obejście - Market Enabler

slawlang:
Ja nie czuje sie wyrolowany. Wiem gdzie moje miejsce w szeregu (póki co). Nie moge kupowac w duzych zaoceanicznych sklepach internetowych, to dlaczego akutarat w sklepie Palma musze miec takie uprawnienia ;)

Wieczorem sprawdze czy podobnie robi sie update softu 1.4.1 co 1.4  :E

v@nmicz:
Cześć zajrzyjcie tutaj [PIRACTWO]/viewforum.php?f=555]http://forum.[PIRACTWO]/viewforum.php?f=555[/url] Wymiękniecie, no i po co komu app catalog skoro tyle tu tego jest Powodzenia Szalenie zakochany w Palmie Pre... :proud:


[admin]uciszony warez (marcinl)[/admin]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej