Pozostałe platformy > webOS

Aktywacja po Update

(1/2) > >>

v@nmicz:
Cześć tak jak w temacie nie potrafie aktywować telefonu po update według http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=153513.0 wpisuje maila następnie hasło coś szuka i po dłuższym czasie wyskakuje failed nie mam pojęcia jak to zrobić pomórzcie prosze. A miało być tak prosto niewiem tam jest jeszcze tworzenie nowego profilu ale ja nacisnołem to pierwsze gdzie wpisuje się maila i hasło. Telefon jest w tej chwili bezużyteczny da się tylko na alarmowe zadzwonić. :(
Napisane: Styczeń 27, 2010, 20:17:57Ps. Update zrobiłem z pierwszego linku bo mam model z niemieckiego O2 obecnie OrangePL. Ale w tym trybie nie działa WiFi także nie wiem jak Pre ma zweryfikować tego maila i hasło Bardzo prosze o odpowiedź najlepiej dzisiaj bo jestem teraz u rodziny i mogłbym to zrobić bo mają internet na Pc oraz darmowe WiFi Pozdrawiam Wszystkich Fanów Palma :proud:

slawlang:
A wczesniej przed updatem korzystales telefonu i mialeś założony profil?

v@nmicz:
Cześć Tak gościu o imieniu Staszek z forum palmgsm udostępnił Mi zmodyfikowany przez Siebie Webosdoctor1.3.1 i wgrałem go i od razu wszystko śmigało bez tworzenia profilu tylko była ikonka to tego co teraz mam ale po restarcie znikneła no ico dalej mam robić..

slawlang:
To moze idź na całość i załóż nowy profil  :ohreally:

v@nmicz:
Ale jak to mam zrobić co tam mam powpisywać może byś pomógł jaki wpis ma być w APN internet jakie hasło itd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej