Aktywacja po Update

  • 8 Odpowiedzi
  • 3147 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aktywacja po Update
« dnia: Styczeń 27, 2010, 20:23:26 »
Cześć tak jak w temacie nie potrafie aktywować telefonu po update według http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=153513.0 wpisuje maila następnie hasło coś szuka i po dłuższym czasie wyskakuje failed nie mam pojęcia jak to zrobić pomórzcie prosze. A miało być tak prosto niewiem tam jest jeszcze tworzenie nowego profilu ale ja nacisnołem to pierwsze gdzie wpisuje się maila i hasło. Telefon jest w tej chwili bezużyteczny da się tylko na alarmowe zadzwonić. :(
Napisane: Styczeń 27, 2010, 20:17:57
Ps. Update zrobiłem z pierwszego linku bo mam model z niemieckiego O2 obecnie OrangePL. Ale w tym trybie nie działa WiFi także nie wiem jak Pre ma zweryfikować tego maila i hasło Bardzo prosze o odpowiedź najlepiej dzisiaj bo jestem teraz u rodziny i mogłbym to zrobić bo mają internet na Pc oraz darmowe WiFi Pozdrawiam Wszystkich Fanów Palma :proud:

*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2010, 20:59:04 »
A wczesniej przed updatem korzystales telefonu i mialeś założony profil?

Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2010, 21:30:08 »
Cześć Tak gościu o imieniu Staszek z forum palmgsm udostępnił Mi zmodyfikowany przez Siebie Webosdoctor1.3.1 i wgrałem go i od razu wszystko śmigało bez tworzenia profilu tylko była ikonka to tego co teraz mam ale po restarcie znikneła no ico dalej mam robić..

*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2010, 21:45:01 »
To moze idź na całość i załóż nowy profil  :ohreally:

Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2010, 21:50:15 »
Ale jak to mam zrobić co tam mam powpisywać może byś pomógł jaki wpis ma być w APN internet jakie hasło itd.

*

Offline slawlang

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Pre3
Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2010, 22:56:07 »
Wpisujesz działajacy adres mailowy i wybierasz sobie haslo, potwierdzasz haslo i powinno dzialac. U mnie tak dziala z rebel sim.

Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2010, 23:07:24 »
 :( Ale ja tak przecierz robie i po jakims czsie wyszukiwania szuka kręci się kółko i wyskakuje failed. A tak po zatym jak on ma ten mail i hasło zweryfikować skoro wifi nie działa w tym trybie tylko widze 3g.

Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2010, 19:08:25 »
 :proud: Cześć dzięki wszystko pięknie śmiga storzyłem przez przypadek nowy profil potem poleciał tutorial następnie restart i włala mam Nowego Webosa1.3.5.2. Pozdrawiam

*

Offline DjDario

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
    • SmartOS.pl
  • Sprzęt: Galaxy S  & Nokia E71
Odp: Aktywacja po Update
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2010, 19:15:08 »
Ja też wczoraj zakładałem nowe konto (karta SIM Orange+Rebel SIM II) i dopiero za 10 razem poszło. Czyli trzeba próbować do skutku  :ok: