Pozostałe platformy > webOS

Mozliwosci i walory uzytkowe Palm Pre

<< < (2/5) > >>

Krzysztof Hajduk:
Wygląda na to, że nie da się przesyłać plików przez BT, sorry.
Nie ma VoIP w Pre, oprócz GoogleVoice, które w Polsce nie działa. Pewnie jednak takie programy się pokażą, skoro były nawet na Palm OS. Poza tym, nie wiem, czy flash tego nie umożliwi, są strony www, które umożliwiają korzystanie z VoIP. Też na to czekam.
Trudno mi porównać czułość, bo E75 mam w Plusie - inne nadajniki.
Klawiatura QWERTZ nie jest żadnym problemem, jeśli nie przeszkadza Ci, że Z i Y będą zamienione na klawiaturze. Działać będzie normalnie jak QWERTY, tyle, że te 2 klawisze nie będą się zgadzać, tzn. wciskając Z będziesz miał Y i na odwrót. Nie ma żadnych ü, ä, ö itd. Ja ściągnąłem swojego Pre z Anglii.

bikekowal:
czy wersja 1.3.5.2 też nie może wysyłać plików? Według info od Palma właśnie to dodano.

Krzysztof Hajduk:

--- Cytat: bikekowal w Styczeń 13, 2010, 12:30:54 ---czy wersja 1.3.5.2 też nie może wysyłać plików? Według info od Palma właśnie to dodano.

--- Koniec cytatu ---

Nie widziałem na liście zmian tej informacji. Z Palma nie da się wysłać nic, choćby dlatego, że nie ma żadnego programu do przeglądania plików. Zdjęcia można wysyłać tylko przez MMS, e-mail albo do Facebooka. Jak już wspominałem, z mojego komputera nie mam opcji wysyłania niczego na Pre (na Nokię mam), ale jak dorwę jakiegoś PC z Windows, to tam też sprawdzę.

montana:

--- Cytat: Krzysztof Hajduk w Styczeń 13, 2010, 19:12:09 ---
--- Cytat: bikekowal w Styczeń 13, 2010, 12:30:54 ---czy wersja 1.3.5.2 też nie może wysyłać plików? Według info od Palma właśnie to dodano.

--- Koniec cytatu ---

Nie widziałem na liście zmian tej informacji. Z Palma nie da się wysłać nic, choćby dlatego, że nie ma żadnego programu do przeglądania plików. Zdjęcia można wysyłać tylko przez MMS, e-mail albo do Facebooka. Jak już wspominałem, z mojego komputera nie mam opcji wysyłania niczego na Pre (na Nokię mam), ale jak dorwę jakiegoś PC z Windows, to tam też sprawdzę.

--- Koniec cytatu ---


Nie ma jeszcze możliwości transferu danych bo BT. Jest za to tethering. Za miesiąc wyjdzie webOS 1.4 będzie można wreszcie kupować aplikacje, na co najbardziej liczę.

bikekowal:
moze ktoś z posiadaczy pokusi się o pierwszą recenzję?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej