Nawigacja GPS > Destinator

Koniec Destinatora?

(1/3) > >>

niezawodny:
Czy komuś coś wiadomo o kontynuacji rozwoju oprogramowania nawigacyjnego "Destinator"? Czy może to już jest finito?

murfel:
Myślę, że to już koniec. Od wersji 6.1 która jakoś tam jeszcze była dystrybuowana praktycznie koniec. 7 jakoś tak przemknęła niezauważalnie, potem te pogłoski o sprzedaży firmy. W związku z tym mam dylemat na co się przesiąść. Destinator wystarczał mi z dokładnością Polski, za granicą był wg mnie po prostu dobry. Teraz w Polsce było nie było trochę dróg się zmienia i stary Desti już nie wystarcza. Dlatego myślę, że decyzja o zmianie coraz bliższa, ale na co o podobnej funkcjonalności (Polska i Europa) i nie w zabójczej cenie? Bo wydaje mi się, ze Destoi był jakimś kompromisem mnie zupełnie zadowalającym.

radoskur:
Jeśli chodzi o PDA i legalne to masz 3 opcje:

1. Automapa EU (dobre mapki polski + may Europy od navteqa tak jak destinator tylko nowsze)
2. iGO 8 (bardzo szczegółowe mape polski ale niestety zabłędzone dość sporo + super mapki Eu zachodniej od TeleAtlasa + super mapki Europy środkowo wschodniej od lokalnych dostawców.
3. Navigon (wszystkie  mapki od Navteq'a - + możliwość dokupienia 4 aktualizacje w roku przez 2 lata)

Jeśli chodzi o nawigatory PNA:

1. Tomtom XL 31, LUB TomTom GO 630
2. Jakiś nowy Garmin z serii 7xx 8xx z asystentem pasa ruchu
3. Jakiś PNA z Automapą
4. Navigon
5. Mio Moov <-- mapy polski niestety tak jak w iGO zabłędzone ale bardzo szczegółowe, Europa od TeleAtlasa

stafid:
zgadzam się art.1 ust.1

Moi (Adam Kubicki):
Destinator resurrexit!

Szanowne Państwo, Destinator 9 jeszcze w tym miesiącu:
http://www.intrinsyc.com/products/destinator.aspx

Cieszę się, bo to bardzo zasłużona marka na rynku nawigacji i dobrze, że ma szansę na odrodzenie się. Tym bardziej, że na rynku amerykańskim zrobiła się mała luka po Navigonie, który się stamtąd wycofał.
Słabo wierzyłem, że Intrinsic sobie poradzi po wykupieniu Desti z rozwojem tego softu. Efekty poznamy niebawem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej