PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => AutoMapa => AutoMapa WinCE, WM, WP6.x => Wątek zaczęty przez: derwer w Marzec 15, 2018, 22:54:41
-
Witajcie.
Cytat:
Mapy 1802 a w nich m.in.:
• ponad 708 tys. km dróg wszystkich kategorii
• ponad 7,7 mln punktowych adresów przypisanych do konkretnych budynków
• ponad 12 tys. km nowych dróg dojazdowych do punktów adresowych
• duża aktualizacja danych dla pojazdów ciężarowych
• ponad 1700 nowych obszarów użyteczności publicznej i przemysłowej
• duża aktualizacja zbiorników wodnych
Przygotowane do odblokowania poprzez LiveDrive! w chwili faktycznego oddania drogi do użytkowania:
• obwodnica Wałcza
• obwodnica Olsztyna
• trasa S8: odcinek Paszków - Radziejowice
• węzeł drogowy w Poroninie
• ul. rtm. Witolda Pileckiego w Kielcach
-
Ciekawi mnie, dlaczego od tej wersji niektóre ronda straciły swój status jako skrzyżowania o ruchu okrężnym i komunikaty nawigacyjne nie podają już którym zjazdem zjechać z ronda tylko skręć prawo, lewo, prawo lewo i tak w kółko. Zupełny bezsens. Wiem - czasem na rondach AM źle obliczała kolejność zjazdu, ale to było sporadyczne. Obecnie jest beznadziejnie. Wie ktoś coś na ten temat. Wersja programu 6.24 nie zmieniała się od dawna, więc tam nie pojawiły się nowe ustawienia, żeby to zmienić. Problem tkwi w wersji mapy - 1802
-
Ciekawi mnie, dlaczego od tej wersji niektóre ...
A które? (dla przykładu, bo nie natrafiłem)
-
Np. trasa średnicowa w Grudziądzu - wiele rond, wszystkie pozmieniane. Dziękuję za zainteresowanie!
-
Faktycznie jakiś idiotyzm. Wjeżdżając na rondo każe skręcać w lewo. Pod prąd? :shock: Najpierw zaczęli psuć program teraz dobrali się do map.
-
Ciekawe, czy to jest tendencja do zmian globalnych, czy błąd. Na razie poza Grudziądzem, to jeszcze w Świeciu nad Wisłą jest tak zrobione.
-
Na 100% błąd mapy. Wygląda na to, że potracili informacje o ruchu okrężnym.
Faktycznie komunikaty brzmią idiotycznie, zgłosił ktoś do supportu?
-
Całe woj. kujawsko-pomorskie jest skopane w kwestii rond. Pomorskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie jest ok. Oby to okazało się błędem, a nie celową zmianą. Jakiś czas temu w wielu rejonach lokalizacja podawana na belce straciła na dokładności - podawana jest nazwa większej miejscowości w okolicy - miasta powiatowego, czy siedziby gminy, ale nazw wsi się nie zobaczy i tak już zostało, kolejne wersje mapy to powielają.
Połączone: Marzec 26, 2018, 15:48:18
Informuję, że twórcy AM wiedzą o rondach i jest to traktowane jako błąd do naprawienia. Uff :) Pozdrawiam.
-
Dobrze by było ten błąd naprawić przed Bożym Narodzeniem bo przed Wielką Nocą się nie udało :mrgreen:
Coraz częściej mam wrażenie, że za własne, wcale nie małe, pieniądze stajemy się beta-testerami quasi finalnych wersji :(((
A potem zabiegamy u producenta o ich poprawę :(((
-
Dobrze by było ten błąd naprawić przed Bożym Narodzeniem bo przed Wielką Nocą się nie udało :mrgreen:
Coraz częściej mam wrażenie, że za własne, wcale nie małe, pieniądze stajemy się beta-testerami quasi finalnych wersji :(((
A potem zabiegamy u producenta o ich poprawę :(((
Mapy 1802b (wersja Beta):
• Poprawki rond w woj. kujawsko-pomorskim.
-
To jest wersja beta. Finału poprawki, w dalszym ciągu, brak :(((
Potwierdza to w całej rozciągłości fakt, że za nasze własne pieniądze jesteśmy beta testerami ;)
-
Finał będzie lada godzina...
-
Już jest
-
Napisałem już o tym dzień wcześniej i założyłem nowy wątek :)
Trochę się spóźniłeś :E