Pomoc

Modyfikuj profil

Podsumowanie wyświetla to samo co ekran opisany powyżej, również Pokaż wiadomości i Pokaż statystyki są identyczne jak w profilach użytkowników. Właściciel profilu może dostosować profil za pomocą dodatkowych opcji:

 • Ustawienia konta umożliwiają zmianę wyświetlanej nazwy użytkownika (Twój login może być zmieniony jedynie przez administratora), języka (jeśli zostały zainstalowane przez administratorów), oraz emaila i hasła.
 • Opcja Dane publiczne pozwala na dodanie do Twojego profilu takich informacji jak płeć, data urodzenia, adresu twojej strony www, danych komunikatorów internetowych i innych. To także miejsce gdzie możesz dodać tekst osobisty i podpis oraz wybrać awatar (obrazek osobisty) z listy (jeśli administrator włączył taką możliwość) lub podlinkować obrazek ze zdalnej lokalizacji.
 • Opcje stylu umożliwia wybór stylu (skóry forum), strefy czasowej, formatu czasu, oraz układu forum. Aktualnie wybrana opcja w menu jest wyświetlana jako pogrubiona:
Informacja o Profilu
Podsumowanie
Pokaż statystyki
Pokaż wiadomości

Modyfikuj profil
Ustawienia konta
Dane publiczne
Preferencje wyglądu i stylu
Powiadomienia i Email
Opcje prywatnych wiadomości

Inne czynności
Usuń to konto

   Edytuj profil

Tu możesz dostosować wygląd forum do swoich potrzeb.

Obecny styl: Brak Forum lub Działu (zmień)

Format czasu:
Pomoc Format ten będzie używany do pokazywania daty na całym forum.

Przesunięcie czasu:
Ilość godzin do dodania/odjęcia żeby czas wyświetlany równał się twojemu lokalnemu.

(W tym miejscu powinien być wyświetlony aktualny czas forum.)


Pokaż opis forum wewnątrz for.
Pokazuj podfora na każdej stronie na forum, nie tylko na pierwszej
Nie pokazuj awatarów innych użytkowników.
Nie pokazuj sygnatur innych użytkowników.
Zawsze wracaj do wątku po napisaniu wiadomości.
Pokazuj najnowsze wiadomości na górze.
Pokaż swoje najświeższe wiadomości na górze.
Pierwszy dzień tygodnia:
Użyj szybkiej odpowiedzi w wyświetlanym wątku:
Tryb pokazywania szybkiej moderacji w indeksie wątków 



 • Powiadomienia i Email pozwoli Ci na ustawienie opcji dotyczących powiadomień (emaili o nowych wątkach i/lub odpowiedziach) i wszelkich powiadomień jakie ustawisz.
 • Opcje prywatnych wiadomości umożliwiają stworzenie listy ignorowanych osób (czarną listę) dla Prywatnych Wiadomości, włączyć powiadamianie emailem o nowych prywatnych wiadomościach, oraz włączyć zapisywanie kopii wysyłanych prywatnych wiadomości.

Inne czynności

 • Usuń to konto, robi dokładnie to co mówi! Jest jeszcze ekran potwierdzający, który naprawdę usuwa twoje konto, więc zachowaj ostrożność...

Ustawienia dostępne dla administracji

Administratorzy mogą zmieniać rzeczy dostępne w profilach dla użytkowników, ale mają także dostęp do opcji dostępnych tylko administratorom:


Informacje o profilu

 • Śledzenie użytkownika wyświetla listę numerów IP wykorzystywanych przez użytkownika, innych użytkowników używających numerów IP z podobnego zakresu, a także komunikaty błędów jakie spowodował lub doświadczył śledzony użytkownik.
 • Śledzenie IP wyświetla narzędzia umożliwiające śledzenie użytkowników, wiadomości i błędów z podanego zakresu numerów IP.
 • Pokaż zezwolenia wyświetla zezwolenia działu przyznane użytkownikowi i jak zostały przyznane.

Modyfikuj profil

 • Ustawienia konta wyświetlają prawie to samo, co jest wyświetlane użytkownikowi w jego profilu, ale posiada dodatkowe opcje umożliwiające przypisanie go do grupy użytkowników.
 • Dane publiczne wyświetla podobne informacje jak te w profilu użytkownika, ale z dodatkową opcją wprowadzenia wybranego tytułu użytkownika.

Inne czynności

 • Banuj użytkownika umożliwia opcje banowania użytkownika, ustawienia poziomu bana, oraz przeglądanie listy banów.
 • Usuń to konto wyświetla ekran podobny do tego, który pojawia się w profilu użytkownika, ale potwierdzenie niż to wyświetlane, gdy kasowane jest twoje konto.