Nawigacja GPS > GPS: turystyka/off road

Cokolwiek z obsługą GPX (lub podobnych) na WinCE 6

(1/2) > >>

qba_rozpruwacz:
Zgodnie z tematem poszukuję jakiegokolwiek programu który pozwalałby wyświetlić ślad GPX na mapie (może być i mapa rastrowa w stylu TrekBuddy). Bardzo miłym dodatkiem byłaby możliwość łatwego tworzenia własnych map. Nie potrzebuję narzędzia do wytyczania tras, ani informowania o warunkach. Wystarczy mi wyświetlanie pozycji i nałożenie ścieżki GPXowej na mapie.
Obsługo GPXa nie musi być natywna, w razie czego jestem w stanie napisać program do konwersji GPX do strawnego dla aplikacji formatu. Byle tylko program wymagał plików trasy/ścieżki w formacie przechowującej kolejne punkty jako pary długość i szerokość geograficzna. Próbowałem już tej sztuki z MapąMap, ale niestety posiada ona limit punktów na trasie, przez co niespecjalnie można ją nakłonić do współpracy.

Po prostu chcę jakoś zagospodarować starego MaxCom'a do zwiedzania zapomnianych dróg na południu kraju :)

lola:
GpsCycleComputer ma możliwość wczytania wcześniej zapisanej ścieżki we własnym formacie (niestety nie znalazłem na szybko jak przekonwertować GPX -> GCC). Potrafi też zaciągnąć mapy OSM.


Pozdrawiam,
Ł.O.

qba_rozpruwacz:
A GCC nie jest czasem tylko na WM? Nie widzę nigdzie wersji na WinCE.
A i co do "zaciągania" map - urządzenie to MaxCom Navi 351, brak możliwości podłączenia do sieci. Szczególnie na motocyklu :P

sserafin:
a nie masz telefonu z adroidem?
Jak masz to wystarczy pobrać:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand.plus

qba_rozpruwacz:
No właśnie telefonu z Androidem nie mam, a telefon którego używam (B2710) średnio nadaje się jako nawigacja motocyklowa, choćby ze względu na ekran :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej