Pozostałe platformy > RIM BlackBerry

Aplikacje z Androida działające z BlackBerry 10.2.1.1055

(1/3) > >>

WiateR:
Jako, że jakiś czas temu pojawił się nieoficjalny ROM systemu BlackBerry 10 (10.2.1.1055) dla wszystkich nowych smartfonow postanowiłem przedstawić listę sprawdzonych aplikacji, które działają bezproblemowo na 10.2.1.

Po pierwsze: na tej wersji systemu, nie trzeba nic robić z plikiem: wystarczy goły plik *.apk, nie ma problemu też z aplikacjami ze względu na wersję androida. Przeniesiono praktycznie kompletny framework androida 4.X. Jeżeli coś nie działa, to ze względu na to, że aplikacja była napisana w "dziwny" sposób.

Platforma testowa to BlackBerry Q10.


Działające, sprawdzone aplikacje na dzień dzisiejszy:

Automapa (sam nie sprawdzałem, ale wiem, że działa)

Tapatalk 4

BZWBK24 mobile (obecnie najnowsza wersja z marketu, działa jak natywna)

Spotify (chociaż ze względu na kwadratowy ekran zdarzają się rozjechane czcionki)

Amazon AppStore (działa dokładnie tak jak na androidzie, najnowsza wersja ze strony amazona)

Aldiko (działa, ale daleko od ideału, ale integruje się z systemem i może być domyślną aplikacją np do pdf)

Moon+ Reader jak wyżej.

Allegro

Wordpress (chociaż czasami lubi się zamknąć bez przyczyny).

IKO (aplikacja banku PKO, nie korzystam, użytkownicy chwalą).

Kolejne aplikacje, będę dodawał w następnych postach.

WiateR:
Ginger - działa perfekcyjnie.

Jakdojade.pl - działa perfekcyjnie.

Google maps: działa perfekcyjnie, ale bez logowania (pracuję nad dodaniem komponentu odpowiedzialnego za logowanie na konto Google w androidzie). Przetestowane wersja to 7.4 (API 15+), aplikacja pobrana z systemów 4.3 i wyżej (czyli API 18+) może nie działać idealnie, ponieważ wersja frameworku w BlackBerry 10 to 4.2.2

Falconer:
Czy miałbyś możliwość sprawdzić, czy działają, a jeśli tak, to jak sprawnie, programy dla lekarzy z mp.pl: Leki i Gabinet?

http://www.mp.pl/empendium/leki/leki.html
http://www.mp.pl/empendium/gabinet.html

WiateR:
A możesz podesłać mi pliki *.apk na maila? Wietrzycki@gmail.com


Działa jak złoto! Jedyny problem wynika z kwadratowego ekranu - ucina podpisy na ekranie startowym, ale to jedyny problem. Na Z10/Z30 powinien działać z całymi podpisami.

WiateR:
Pojawiły się dwie nowe wersje oprogramowania, *.1259 i chyba *.1925.

Obie wersje są do siebie bardzo podobne i wprowadzają drobne kosmetyczne poprawki.

Kolejna porcja sprawdzonych aplikacji:

AutoCAD 360
Bad Piggies,
Elektrical calculations,
Atmicro Database,
Songbird,
Apollo,
Rozkład PKP,
UTorrent remote,
VLC

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej