Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

Edycja rejestru w LG-E900 - Język Polski

(1/4) > >>

Kropek3:
Język Polski w Mango - telefony LG

Jak można dokonać tej  operacji za pomocą edytora w MFG ( Info z sieci )

Cel 1. - Aktualizacja Mango do PL

Mimo, że nic zbytnio nie można tu zepsuć. Robicie to na własną odpowiedzialność.

Aby wykonać ten krok, niezbędne będzie małe "grzebanie" w rejestrze. Naszym celem będzie utworzenie w korzeniu HKEY_LOCAL_MACHINE podgałęzi: MUI\Available. W tej podgałęzi należy utworzyć klucz: 0415, o wartości Polish.

W ten prostu sposób, gdy zainstalujemy Windows Phone 7.5 Mango, nasz smartfon będzie posiadał pełną, polską wersję językową!

Zmiana w LG E900

Posiadacze telefonów od LG, dostali świetną aplikację MFG do zarządzania telefonem. Każdy posiadacz LG ma ją u siebie zainstalowaną, tylko ukrytą. Jest to swego rodzaju program serwisowy. Dzięki niej bez niczego możemy odblokować system, ustawić tethering – udostępnianie internetu przez USB, przetestować system, pogrzebać w rejestrze i wiele wiele innych opcji.

Oto co musimy zrobić by osiągnąć założony cel:
- dzwonimy na numer ##634# (w taki oto sposób aktywujemy aplikacje MFG, później będzie ona już dostępna z listy aplikacji)
- jako hasło wpisujemy: 277634#*#
- przechodzimy do edycji rejestru wybierając: 7 (Engineer Menu) ->6 (Other Setting) -> Edit registry
- będąc w menu rejestru ustawiamy:
1.
Select ROOT_PATH - HKEY_LOCAL_MACHINE
2.
Input SUB_PATH - MUI\Available
3.
Input KEY - 0415
Select data type - String
4.
Input data (Just needed in Set) - Polish

Przyciskamy Set i już. Można jeszcze przyciskiem Query sprawdzić czy zapis się udał.

Potwierdzam, wszystko działa bez żadnych problemów !!!

Do tej operacji potrzebna jest jedynie w/w operacja, telefon NIE MUSI  być wcześniej odblokowany !!!





GrupaGSM:

--- Cytat: Kropek3 w Wrzesień 26, 2011, 20:25:23 ---Język Polski w Mango - telefony LG

Jak można dokonać tej  operacji za pomocą edytora w MFG ( Info z sieci )

Cel 1. - Aktualizacja Mango do PL

Mimo, że nic zbytnio nie można tu zepsuć. Robicie to na własną odpowiedzialność.

Aby wykonać ten krok, niezbędne będzie małe "grzebanie" w rejestrze. Naszym celem będzie utworzenie w korzeniu HKEY_LOCAL_MACHINE podgałęzi: MUI\Available. W tej podgałęzi należy utworzyć klucz: 0415, o wartości Polish.

W ten prostu sposób, gdy zainstalujemy Windows Phone 7.5 Mango, nasz smartfon będzie posiadał pełną, polską wersję językową!

Zmiana w LG E900

Posiadacze telefonów od LG, dostali świetną aplikację MFG do zarządzania telefonem. Każdy posiadacz LG ma ją u siebie zainstalowaną, tylko ukrytą. Jest to swego rodzaju program serwisowy. Dzięki niej bez niczego możemy odblokować system, ustawić tethering – udostępnianie internetu przez USB, przetestować system, pogrzebać w rejestrze i wiele wiele innych opcji.

Oto co musimy zrobić by osiągnąć założony cel:
- dzwonimy na numer ##634# (w taki oto sposób aktywujemy aplikacje MFG, później będzie ona już dostępna z listy aplikacji)
- jako hasło wpisujemy: 277634#*#
- przechodzimy do edycji rejestru wybierając: 7 (Engineer Menu) ->6 (Other Setting) -> Edit registry
- będąc w menu rejestru ustawiamy:
1.
Select ROOT_PATH - HKEY_LOCAL_MACHINE
2.
Input SUB_PATH - MUI\Available
3.
Input KEY - 0415
Select data type - String
4.
Input data (Just needed in Set) - Polish

Przyciskamy Set i już. Można jeszcze przyciskiem Query sprawdzić czy zapis się udał.

Potwierdzam, wszystko działa bez żadnych problemów !!!

Do tej operacji potrzebna jest jedynie w/w operacja, telefon NIE MUSI  być wcześniej odblokowany !!!

--- Koniec cytatu ---

Witaj,

dziś właśnie kupiłem swojego LG i chciałem zainstalować pełną polską wersję (miałem tylko szczegóły polskie, ale ogólne menu było po angielsku).

Zrobiłem wszystko tak jak napisałeś, po wpisaniu wszystkich danych nacisnąłem przycisk Set, następnie Query i tutaj pytanie: co mam dalej robić? Po naciśnięciu Set pojawia mi się informacja o tych danych, a po naciśnięciu Query nic się nie dzieje. Co trzeba zrobić po naciśnięciu Set? Czy telefon ma się sam zrestartować, czy coś innego? Opisz dokładny przebieg w/w operacji.

grzegorzb50:
czy to zadziała na moim e 900 który jest już po aktualizacji MANGO ?

GrupaGSM:

--- Cytat: grzegorzb50 w Październik 03, 2011, 19:06:53 ---czy to zadziała na moim e 900 który jest już po aktualizacji MANGO ?

--- Koniec cytatu ---

A jak się aktualizuje Mango?

Pomógłbyś? Jakiś link?

grzegorzb50:
podłącz telefon do zune,jak go zune wykryje to wejdź w ustawienia,naciśnij - aktualizuj.
jeżeli niema jeszcze aktualizacji to powtórz tylko odrazu odłącz komputer od sieci. jak zune pokaże ze jest update to podłącz komputer do neta i reszta sama sie zrob :ok: :ok:i.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej