Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

Recenzja LG Swift 7

<< < (6/7) > >>

lovtza:

--- Cytat: beju w Grudzień 19, 2010, 10:37:59 ---Lovtza w sgs zdarzaja sie "freezy" i jedt to kwestia niskiej optymalizacji. Wgraj lagfixa i po sprawie...

--- Koniec cytatu ---

no nie wiem, na sofcie mj1 bylo all ok

slawrumia:

--- Cytat: tucz w Grudzień 19, 2010, 21:38:11 ---
--- Cytat: bikekowal w Grudzień 18, 2010, 21:20:21 ---no właśnie - i jakoś nie słychać, że userzy podnosili raban tak jak przeciwnicy WP7. Każdy kupuje to co mu odpowiada i tyle.

--- Koniec cytatu ---

Amen!
A kolega slawrumia to chyba tak zafix'owany jest na ip, ze nic innego do gustu mu nie przypadnie, a tymbardziej WP7, bo to w koncu produkt znienawidzonego MS.
A swoją drogą ciekaw jestem kiedy Google staną się znienawidzoną firmą?! MS został znienawidzony za monopol, a już teraz gdzie nie spojrzeć to google, zdjęcia na ulicach, synchronizacja poczty, kalendarzy, kontaktów, to wszystko leży u nich na serwerach...

--- Koniec cytatu ---
Bardziej od tych kwadracików podoba mi się i jest praktyczniejszy sbp mobile shell
rozumiem ze się  komuś  mógł opatrzyć i woli każdą nowość , ja jednak wolałbym mieć mobile shell i nie widzę powodów żeby takiej możliwości użytkowników pozbawiać   jedynym słusznym interfejsem
Na IP jest możliwość wgrywania różnych tematów na zablokowany ekran jak i pulpit
co do znienawidzonych firm typu m$, google, apple nie jestem jakimś fobem ani nie mam mani prześladowczej
dlatego na pc mam xp, używam gmail i wyszukiwarki google, a na telefonie ios i uważam że są to najlepsze rozwiązania w swojej kategorii do tego ios świetnie się integruje z gmail i xp






bikekowal:
najbardziej podoba mi się napis Kmaera na drugim screenie :P

slawrumia:
zwykła literówka
przeglądam te filmiki i nie widzę tych spotkań na zablokowanym ekranie ani pulpicie możesz wrzucić po screenie ?

bikekowal:
wrzuce zdjęcie bo jak narazie screeny mozna robic tylko z emu, a nie mam notebooka mojego pod reka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej