Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie Smartphone

SPV programy

(1/3) > >>

sno:
To znowu ja nie wiem jak mam instalowac programy na SPV Clasik pomozecie?? tzn nie wiem gdzie mam to zgrywac jak probowalem to mis ei to nigdzie nie pokazywalo. Trzeba zgrac najpierw program do przegladania karty sd i przez ten program instalowac czy jak?

kanczug:
Przeczytaj sobie dzial dla poczatkujacych - drugi artykul, ostatni akapit. Znajdziesz go na stronie glownej - menu gorne - pomoc.

sno:
skoro tak to dzieki mozesz usunowac watek bo jak sie domyslam byl juz nie raz:(

kanczug:
Nie bede go usuwal, bo chyba po raz pierwszy pojawilo sie pytanie o instalacje softu na MS Smartphone. Niby robi sie to dokladnie tak samo jak na Pocket PC... ale nie kazdy musi to wiedziec.

sno:
Mam problem przeczytalem artykul ale i tak dalej nie wiem jak zgrac pliki z roszezeniem cab zgrywam na tel i wlanczam z poziomu PC i sie wlasnczaja wlasciwosci pliku a na telefonie nie pokazuje mi sie nic jak zgrywam np pliki exe ktore pod pcetowskim winem nie dzialaja zgrywam do folderu games to sie pokazuje a jak wlanczam to to jakis blad wyskakuje co robic??!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej