Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Fujitsu-Siemens

Działające WIFI i obsługa kart SDHC - nowe drivery dla N560 i C550

(1/10) > >>

psajko:
Witam :D

Na  forum xda-developers pojawił sie nowy driver do kart SDHC. Z tego co podają użytkownicy nie koliduje on z WIFI tak jak dotychczasowe dirvery :ok:. Jak na razie nie miałem okazji sprawdzić na własnym n560 bo nie mam karty SDHC ale coś czuję że to się szybko zmieni :grin:.

poniżej link do wątku na xda-developers
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=2157047

Pozdrawiam
Maciek

mALy_boy:
Mogłbys wrzucic ten plik na jakis inny serwer? Z Xda nie moge sciągnac. Bede bardzo wdzieczny :) Jesli to dziala to.... lece do sklepu po SDHC 8GB :D :D

Edit:
Własnie znalazłem na innym forum. Plik w załączniku. Nie mam co prawda SDHC ale mojego Kingstone'a 1GB wykrywa bez problemu. WiFi również działa tak jak należy :) W poniedziałek postaram sie załatwic jakąś kartę SDHC do testów i zdam relację :)

Edit2:
W n520 poki co tez wszystko działa :)

galileo:
Mam prośbę "laikową" - o instrukcje krok po kroku - jak to zaintstalować

kucyk:
czekam z niecierpliwością na test z kartą sdhc 8gb, zaczynam cierpieć na brak miejsca na karcie :)

F1600:
Witam,
Własnie zainstalowałem ten sterownik na N560 wszystko działa poprawnie a zwłaszcza WIFI. Karta SDHC 4 G klasa 6 firmy Mint kupiona w Biedronce za 39 zł.
Dzięki za link.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej