Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie Smartphone

Dzial download - propozycje

(1/3) > >>

sajlent:
Proponuje by w tym watku wrzucac nazwy (najlepiej z linkami) darmowych plikow (programy, gry, etc), ktore warto by wrzucic do naszego dzialu download. Niestety nie dysponuje odpowiednio duza iloscia czasu by sam szukac wiec prosze o sugestie :)

ps. Podobny temat wrzucam w dwoch innych dzialach (PocketPC - ogolnie oraz PPC z telefonem - ogolnie) gdyz mam swiadomosc, ze czesc ludzi zaglada jedynie do dzialow ktore dotycza ich systemow.

revanmj:
ja bym dodał Parlingo (komunikator), HTC Home, vTap (oglądanie YouTube), oczywiście Skype  :smile: Total Commandera i WM5torage
Napisane: Grudzień 30, 2007, 11:49:01teraz jeszcze dodam PointUI gdyż obsługuje platformę MS Smartphone :) Linki do wszystkich programów są na stronie, do której mam link w podpisie (PointUI własnie dodaje ;) )

GrimReaper:
W takim razie program do pozbycia się blokady M$ w urządzeniach firmy HTC - testowany skutecznie na HTC Star Trek (Qtek 8500).

borsuk23:
Super efektowny interfejs (w stylu iPhone czy coś)

PointUI

można pobrać za darmo ze strony www.pointui.com

działa na większości smartphone'ów

Plaringo - program z natywną obsługą gg (nie trzeba płacić haraczu za używanie)

www.palringo.com

grem13:
Mam dla was mega propozycje na dział download, znalazłem źródło na którym jest masa aplikacji dla PDA (Pocket PC / Windows Mobile). http://s010.wyslijto.pl/?file_id=71069644387440295298 Oto lista aplikacji, sa posegregowane od A do Z w każdym dokumencie tekstowym. Aplikacje mogę udostępnić, tylko jest jeden problem gdzie mam je umieszczać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej