Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC - ogólnie (WM Classic)

Jak wywołac Hard Reset w swoim ppc

(1/11) > >>

olmeca:
Szukajac na sieci zupelnie czegos innego natknalem sie na strone gdzie jest wypisane w wersji ENG jak wywolac w danym urzadzeniu HR. Mysle ze moze sie to przydac z uwagi czesto pojawiajacych sie pytan ze strony nowych urzytkownikow jak tego dokonac. Wszelkie info w ponizszym linku:

http://www.efsoft.it/resetdev.htm

Milego resetowania

AMi:
Dobre. Bardzo przydatna stronka.
BTW SKTools oferują HardReset z menu! Nie próbowałem, ale może komuś się przyda.



To naciskanie 4-5 klawiszy i zwalnianie, w określonej kolejności to czasem cyrkowej zręczności wymaga :)

miloszz:
Cyrkowej zręczności to wymaga Zero Out Reset na Treo 650 ;) Najlepiej robić w dwie osoby, bo inaczej trzeba brać stylusa w zęby (no, chyba że ktoś ma trzy ręce)  :o

Nameless:
Zastanawiam się czy tego nie przykleić ;) Tak czy inaczej na pewno się przyda na forum :D

olmeca:
AMi

Najczesciej pojawiajacym pytaniem jednak jest jak wykonac HR, a nie co mam zainstalowac zyby wykonywalo mi HR. Postaw sie w pozycji ludzi, ktorzy nie czytaja instrukcji bo nie chca lyb nie maja i stad wrzucilem ten link zeby mieli wszystko na zasadzie all in one

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej