Pozostałe platformy > Perły z lamusa

Mam Newtona!

(1/7) > >>

MacBirdie:
Widzę, że nie bardzo ma wzięcie nowy dział, albo nie został po prostu zauważony. ;)
Zapraszam do dyskusji, oczywiście nie tylko Newtonowców. :)

MaciekP:
No to powiedz co takiego jest w tych Newtonach ciekawego zeby warto bylo go nabyc ? - ostatnio pojawilo sie pare postow ale nie bylo krotkiej charakterystyki z jakimis wprost wypisanymi zaletami (no bo chyba nie chodzi Tylko o niska cene) ...

jarmarek:
Mój qmpel ma newtona ale jest po niemiecku ma rozwalony akumulator i używać go można tylko na kablu z zasilaniem:) Więc leży na półce, ale jak będę wiedział coś więcej o tymże palmie to może zrobię z niego pożytek:) Oczywiście u niego:D

Pozdrawiam Jarmarek

MacBirdie:
Newton to po prostu legenda, praktycznie od niego zaczęła się era palmtopów w obecnej formie. Ponadto sprzęt i system jest na tyle ponadczasowy, że te nieco lepsze modele Newtonów są wykorzystywane z powodzeniem do dziś, gdyż system jest prawdopodobnie w pełni 32-bitowy i wielozadaniowy z dużą ilością ciekawych i użytecznych funkcji, a napędza go procesor ARM ok. 150MHz, a ceny modeli serii 2000 sięgają nawet 400$. :) Nie jest to żadna rewelacja, jeśli spojrzeć na Newtona z perspektywy dzisiejszych kolorowych superszybkich palmtopów, jednak można go nabyć chociażby dla frajdy takiej, jak posiadanie starej, dobrej Atarynki. ;)
Jeśli bym miał do wyboru Palma Vx lub nawet i m500 a Newtona 2100 w tej samej cenie, to na pewno bym wziął Newtona. ;)

Mateusz Pierzchała:
Zgadzam się z przedmówcą... :)
Niestety przegapiłem ostatnią możliwość zakupu i teraz żałuję :)
Pozdrawiam,
Mateusz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej