Różne > Hyde Park

Dysk w ostaci karty PCMCIA

(1/1)

biblo:
Sorry, że tutaj, ale sam nie za bardzo mogę znaleźć :)

Szukam dysków w postaci karty PCMCIA - najchętniej o pojemności 2 GB. Takie dyski produkowała do niedawna Toshiba i chyba Kingston. Potrzebuję kilkadziesiąt sztuk takich dysków (20-50 szt.). Chodzi o zakup "na firmę", czyli na fakturę lub umowę kupna. Import również wchodzi w grę.

Może macie jakieś pomysły gdzie ich szukać?

Lass:
A może być 5GB bo taki znajduje sie w ofercie Palmtop Experts http://www.palmtops.com.pl/index.php?module=ContentExpress&func=display&ceid=107&bid=27&btitle=Nasza%20oferta&meid=108

biblo:
Jak nie znajdę 2GB, to pewnie kupię 5-tki - chociaż i tak urządzenia, w których bedą zainstalowane te dyski wykorzystają tylko 2 GB :(

Tylko nie za te pieniądze! Teraz mogę kupić u nas pojedyńcze sztuki dysków 5GB (Toshiba) za jakieś 850 PLN netto, a ponieważ bardzo zależy mi na zbiciu ceny, to gotów jestem kupić kilkadziesiąt sztuk.

Te ceny mnie tak "bolą", bo dyski 2GB kupowałem do niedawna po 370-380 zł netto.

Na razie zauważyłem, że w Stanach cena detaliczna dysku 5GB to 200 USD. Ciekaw jestem ile uda mi się utargować ;)

Lass:
Hmm no fakt że te 5GB dyski są strasznie drogie, a jeszcze nie tak dawno gdzieś widziałem dyski Toshiba 2GB w cenie nie przekraczającej 300zł., a teraz nigdzie nie ma tylko 5GB.

biblo:
No właśnie!!! Mnie w zupełności wystarczy 2GB i strasznie boli mię ;)  serce na myśl, że wyrzucam w błoto kilkaset złotych :(
Można znaleźć pojedyńcze sztuki dysków Toshiba 2GB (na amerykańskim lub niemieckim eBay-u, rzadziej na Allegro) za całkiem nieduże pieniądze, ale taki zakup w moim wypadku nie wchodzi w grę. Potrzebuję dużo, nowych i raczej w jednym miejscu, żeby nie zjadły mnie koszty transakcji i frachtu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej