Pozostałe platformy > Perły z lamusa

Toshiba libretto:)

<< < (3/9) > >>

narqotic:
Ciekawy sprzęcik :) Mam małe pytanko... czy jest tam wbudowane jakieś urządzenie wskazujące zamiast trackpointa/trackballa/touchpada?

Ja teraz mam u siebie staruszka Digital HiNote Ultra II i jakoś na dniach dostanę części do niego dzięki którym przywrócę go do życia :) Też niewielki sprzęt i choć stary to bardzo mi sie podoba ;)

grzegoooorz:
ma trackpointa , tak to się chyba nazywa, jutro już do mnie dojedzie libretto. Mam tylko nadzieję, że obsłuży dysk 120gb, bo takowy dziś zakupiłem. 80gb bez problemu leciał, także mam cichą nadzieję, że i 120gb podejdzie, w przeciwnym razie, trzeba będzie oddawać

mateusz kurowski:
Witam!
Mam takie pytanko, czy taka gra jak Starcraft pójdzie na Libretto ??

Pozdrawiam Mateusz Kurowski

grzegoooorz:
o widzisz podsunąłeś mi genialny pomysł. Informuje, że dysk 120gb został w pełni wykryty w libretto. Udało mi się zainstalować 2 systemy 98 i win 2000, w przyszłości może pomyślę o XP. Jutro będe robił zewnętrzną baterię, na której realnie osiągne do 7 godzin pracy z wifi i gprs (na powiększonej 2400 wbudowanej osiągałem 3 godziny wifi) no i podkręce z 166mhz na 233. Z gier wiem, że bardzo fajnie działają starocie kultowe i emulator dos+plus wszelakiej maści kultowe produkcje lat 90'

telemach:

Gdyby ktos potrzebowal jakichs informacji to sam mam Libretto 100CT i prawie 'zeby zjadlem' na roznych kombinacjach z tym sprzetem. Sam mam poinstalowane Win98, W2K, DOS, dwa linuxy i pare innych odpalanych jako livecd. Co do podkrecania to przejscie na 266 jest IMHO nienormalne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej