Różne > Hyde Park

Jakie szkolenia?

(1/4) > >>

maciek0zielinski:
Witajcie. Czy i jakie szkolenia są warte zrobienia? Może takie, które podniosą nasze kwalifikacje i atrakcyjność na rynku pracy?

wredny89:
Zależy od obszaru poszukiwania pracy. W tej chwili u nas na opolszczyźnie przynajmniej podejrzewam że jedyny warunek to dalej jest taki sam. Nie wygórowane wymagania co do stawki... 25 lat doświadczenia itp. A tak na serio to zależy od branży w którą celujesz. Ja jako elektryk stwierdzam że liczą się tak naprawdę uprawnienia do pracy pod napięciem oraz pomiarów oraz co dziwne uprawnienia spawalnicze MMA. Ale tak naprawdę musisz myśleć o tym że trzeba się pokazać że chcesz niż składać kilka papierów o kursach. Tak naprawdę warto celować w stanowiska gdzie jesteś konkurencyjny i nie darady cię zastąpić tanią siłą roboczą. Przez kilka lat nauczyłem się że lepiej jest myśleć i pokazać że się chce niż machać papierami. Bo szkolenia i uprawnienia nie pokazują że masz łeb na karku.

morela43:
Musisz poszukać. Czasem na przykład google organizuje bardzo ciekawe i darmowe szkolenia.

KarWitka:
Szkolenia powinny być związane z rodzajem pracy jaką aktualnie wykonujemy bądź jaką chcielibyśmy wykonywać. Robienie kursów, aby tylko były może i kiedyś się przydadzą, ale czy warto marnować czas i pieniądze. Lepiej zainwestować w to co nas intersuje i naprawdę nam się przyda.

Gozdanin:
Szkolenia powinny być związane  znasza pracę, albo z naszymi zainteresowania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej