Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > NavRoad

Uśpienie po odłączeniu zasilania

<< < (4/4)

mijoomoo:
Witam. Zamówiłem ten model i chciałbym ten sam efekt, czy podasz te swoje pliki dodatkowe na których to działa?
W tym konfigu mapa startuje sama?
I jak z weekendami? bateria pada i potem się tylko dłużej uruchamia za pierwszym razem?
Pozdrawiam

Maciej Rutkowski:
Witam

  Mi jeszcze nigdy bateria się nie skończyła, więc nie umiem powiedzieć jak długo wytrzyma uśpione urządzenie na baterii. Moje pliki przesyłam w załączniku. Wszystko trzeba wypakować w folderze \NadFlash\. Uruchamiamy wszystko poleceniem Start.exe. Ja ma ustawioną navi tak aby sama nie uruchamiała tego pliku więc po każdym całkowitym wyłączeniu odpalam ręcznie. Moje skrypty monitorują czy jest uruchomiony systemowy proces wyłączania urządzenia i po 5 sekundach emuluje naciśnięcie klawisza usypiającego, więc musi być aktywna opcja automatycznego wyłaczania urządzenia.
   

Mariusz:

--- Cytat: mijoomoo w Luty 16, 2016, 14:26:46 ---Witam. Zamówiłem ten model i chciałbym ten sam efekt, czy podasz te swoje pliki dodatkowe na których to działa?
W tym konfigu mapa startuje sama?
I jak z weekendami? bateria pada i potem się tylko dłużej uruchamia za pierwszym razem?
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

I jak tam, navka odpalona, wszytko działa jak u Maćka? Kamerkę też podpiąłeś?

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej