Nawigacja GPS > Nawigacja GPS - ogólnie

Jakie urzadzenie do map

(1/2) > >>

cpk:
Witam Was serdecznie.
Moj Tomtom wlasnie powoli konczy swoj zywot. Szukam jakiegos dobrego urzadzenia do ktorego bede mogl wgrac kilka programow map typu Igo Truck czy Automape czy jeszcze cos innego. Szukam urzadzenia, ktore nie zgubi satelity gdzies w Niemczech czy Hiszpanii. Urzadzenie musi byc szybkie, zalezy mi na plynnosci i zeby nie wyznaczal trasy przez 5 minut. Czytalem o GPS jakies sirf star 5, 4 nic nie rozumiem, dlatego wole zdac sie na profesjonalistow. Cena nie mam pojecia, mysle ze 800-900 zl za urzadzenie bez map to chyba wystarczajaco ?
Pozdrawiam chlopaki :)

lola:
Dowolny smartfon z Androidem w tej cenie?


Pozdrawiam,
Ł.O.

cpk:
Myślałem o tablecie, ale wtedy bym musial dokupic jakis gps pod usb ?

lola:
Kupisz taki z gpsem (w tych pieniadzach mysle spokojnie), nie bedziesz musial.nic podlaczac (no, poza pradem ;)).


Pozdrawiam,
Ł.O.

cpk:
Trafiłem na taki ranking:

1.Lenovo A7-10F
2.Lenovo S8-50L 4G
3.Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 16GB
4.Lenovo ThinkPad Yoga 2 1051L 32GB 4G
5.Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 T110

Według Was który będzie najodpowiedniejszym sprzętem ? Który ma najlepszy moduł GPS i parametry. Przepraszam za takie pytania, ale jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o sprzęt.

Myślałem nad Lenovo S8-50L, ma GPS, A-GPS, GLONASS, 2 GB ramu, 4 rdzeniowy procesor. Dobry wybór ? Mówie, głównie mi zalezy żeby nie gubił satelit w trasie (jestem kierowcą ciężarówki) oraz żeby nawigacja płynnie chodziła, bez zacinania + szybkie ładowanie trasy.
Czy może macie jakies lepsze typy ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej