PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

Internet bezprzewodowy LTE

<< < (2/4) > >>

daras28-82:
Do zwykłego użytkowania wystarczy HSDPA, przy przeglądaniu nie zauważysz różnicy, dopiero przy ściąganiu dużych plików.
Mobilny internet ze swoimi ograniczeniami i limitami jednak do tego się nijak nadaje.
LTE w plusie akurat ponoć bardzo przeciążone jest w wielu rejonach.
Ja osobiście w większości przypadków mam prędkość podobną na LTE i H+.
Nieliczne przypadki kiedy LTE wykracza poza możliwości H+.
Znam jednak speca który twierdzi że Orange nie ma LTE a te 60Mb/s to na H+ wyciskam... :P

MarekAnna:
Żona ma mobilnego playa i w całej zachodniej Polsce zasięg LTE łapie bez problemu.

daras28-82:
Patrz, to fenomen jakiś bo play słynie z braku zasięgu....

Zbigniew Muzyk:
Nie zgadzam się. Sam mam Internet z play i jestem bardzo zadowolony. Zasięg jest bardzo dobry. Fakt że mam trzy numery i płacę w abonamencie 200złotych ale wszystko działa jak należy

Pretor:
Nie piszcie bzdur o dobrym zasięgu Play, jestem w tej sieci od ponad 7 lat i jedno co mogę im zarzucić to właśnie kiepski zasięg internetu. W domu przez 2-lata miałem internet LTE z Play i około roku temu zrezygnowałem na rzecz Plusa. Z tej perspektywy mogę stwierdzić że była to dobra zmiana. Co do telefonu, to mocno się zastanawiam na przejściem do plusa. Nie dość że za to przejście są dodatkowe bonusy w postaci obniżki abonamentu to zasięg w trasie jest też dużo lepszy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej