Nawigacja na PC - jeśli nie AutoMapa, to co...?

  • 0 Odpowiedzi
  • 11326 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline GISman

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P535, Asus 639, GSmart 1205, MobileMapper 10
Nawigacja na PC - jeśli nie AutoMapa, to co...?
« dnia: Sierpień 09, 2012, 14:00:44 »
No właśnie, świat navi samochodowych podzieliły Robot i WM/WCE - lekkie, wygodne i... strasznie małe :evil: Mam do pracy w terenie takie niszowe urządzonko jak PC-tablet, konkretnie Fujitsu Q550, jest na tyle fajne że właśnie kombinuję nad mocowaniem w kokpicie. Wgrałem tam "testowo" starą AM 5cośtam i powiem Wam - rewelacja, 10" 1280x800 to zupełnie co innego niż dowolny PaDAlec, a x86 to też nie jest ARM.
[Żeby nie było niedomówień - na kartograficznym PDA mam full legal AM, natomiast Aqurat nie daje możliwości realnego przetestowania programu, w tym przypadku na innej platformie; do testowej wersji dodawany jest kawałek mapy z okolic Płocka i Gąbina, sorry ale nie po drodze mi do Płocka tylko po to by sprawdzić jak się odpala program. Po testach i tak zostanie albo usunięty, albo zarejestrowany].
I pytanie jak w tytule - czy ktoś zna i/lub używa innej navi na platformę PC, konkretnie pod Win7; jakie wrażenia pod względem pokrycia terenu Polska/Europa/świat, trafności nawigacji, wygody obsługi itp. ? Wiadomo że u nas AM jest świetna, ale już w UE to tak sobie, mogłoby być lepiej.
CzareK