Android OS > Galaxy S III

Kies i update

(1/1)

ufo2227:
Witam.
Jestem nowy, to mój pierwszy post, więc piszę pełen pokory i szacunku dla znawców tematu.
Od wczoraj jestem wlaścicielem SGS3, dosyć mi się podoba. Mam jeszcze swój poprzedni telefon SGS2.
Konfigurowałem SGS3, wszystko poszlo dobrze, ale kiedy włączyłem Kiesa, to otrzymałem komunikat: "Twoje urządzenie nie obsługuje uaktualnienia oprogramowania za pośrednictwem api".
Wszystkie pozostałe funkcje KIesa działają prawidłowo. Jak odłączyłem SGS3 i podłączyłem SGS2, to pojawiła się możliwość update.

Mam coś źle ustawione w SGS3? Zaznaczam, że ROM jest stokowy, telefon ze sklepu (niebieski, by the way), niebrandowany, nic w nim nie grzebałem, bo nawet nie zdążyłem.
Pozdrawiam i liczę na wyjaśnienia, a może nawet i pomoc. Z Kiesem pracuję dużo i w przypadku SGS2 nie miałem żadnego problemu.

vonski:
A Kies najnowszy? Zaktualizowany?

ufo2227:
Oczywiście, Kies zaktualizowany.
Pamiętam, że miałem kiedyś podobny przypadek z SGS2. Wtedy odinstalowałem Kiesa, zainstalowałem na nowo i wszystko poszło. Teraz też tak zrobiłem, ale bez rezultatu.
A tak nawiasem mówiąc - mogę również uaktualnić oprogramowanie układowe bezpośrednio z telefonu poprzez WiFi, prawda? Naladowac baterie do pelna i Ustawienia->Informacje o urządzeniu->Aktualizacja oprogramowania, tak?

vonski:
Mozesz. A mozesz tez nie bawic sie beznadziejnym Kiesem i zrobic to bezproblemowo Odinem. Uprzedzajac: wgrywajac stockowy ROM Odinem nie naruszasz warunkowgwarancji.

ufo2227:
Dzięki. Tak pewnie zrobię.
Ale jeszcze trochę powalczę z Kiesem. Nie lubię zostawiać problemow nierozwiązanych.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej