Android OS > Galaxy S III

Jakaś cyferka "1" na ekranie z pogodą ????

(1/3) > >>

simon75:
Witam.
Z dnia na dzien SIII zadaje mi wiecej pytan...kiedy znajduje odp na  jedno za moment przychodzi nowe... Tak jak dzis kiedy to na głównej stronie z zegarkiem i pogoda -tuz przy minutach pojawila mi sie 1 w słoneczku ... wie ktos co to znaczy ???????

vonski:
To samsungowy widget? Moze jakis weather alert? Zgaduje, bo Touch Wiz to pierwsze co wylaczylem...

mar9797:
W jaki sposób wyłączyć Touch Wiz'a ? od paru lat używałem telefonów HTC i mocno on mnie irytuje :( a może jesteś w stanie polecić jakąś inna nakładkę ?

worms14:
Nakładek jest bardzo dużo, które można dużo lepiej sobie skonfigurować. Najpopularniejsza to GoLaucher Ex, Apex, Nova.
Wystarczy poszukać w Play sklepie. Do przełączania laucherów służy np: Home Manager.
Można w nim ustawić który jest główny, które mają być zabijane.
Tw nie odinstalujesz, no chyba że wgrasz customowy rom np: ParanoidAndroid.

soulscythe:

--- Cytat: simon75 w Czerwiec 19, 2012, 06:56:08 ---Witam.
Z dnia na dzien SIII zadaje mi wiecej pytan...kiedy znajduje odp na  jedno za moment przychodzi nowe... Tak jak dzis kiedy to na głównej stronie z zegarkiem i pogoda -tuz przy minutach pojawila mi sie 1 w słoneczku ... wie ktos co to znaczy ???????

--- Koniec cytatu ---

Po prostu... letni czas : )
(niezaleznie od strefy czasowej, teraz mamy GMT+2, ale to cos jak czas letni 0/1 ; )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej