Pozostałe platformy > webOS

Palm pre problemy

(1/2) > >>

adam91:
Witam,
Sprawa wygląda tak - Palm pre zamulał, gubił często sieć. Więc zrobiłem twardy reset. Teraz odpalam telefon i chce profilu.. Oczywiscie nie moge zalogowac się do mojego profilu ani zrobić nowego, ponieważ nie ma połaczenia z wifi. Ale to udało się ominać, teraz musze wpisać 'phone settings', czyli Internet APN - wpisuje apn orange i nic.. wpisuje apn poprzedniego operatora (o2) tez nic.. caly czas błąd. Z tego co pamietam kiedys udało mi sie to zrobic po wczesniejszym uzyciu webOS Doctor. Jednak teraz ten sam Doctor strajkuje, twierdząc że mam inną wersje softu. Jaką? sam nie wiem i nie wiem jak to sprawdzic. Teraz pytania:

1.Jak spr ten soft jesli nie moge wejsc w telefon?
2.Jak ominac ten APN lub co wpisac zeby poszlo?
3. Jak zrobic calkowity format zeby wyczyscic do zera wszystko i moze jest jakaś inna wersja WebOS, która będzie 'mądrzejsza' i nie bedzie sie domagac polaczenia z netem tam, gdzie nie mogę go utworzyc.

Biel:
Pozdrawiam Świątecznie Wszystkich....
podpinam się pod temat :
mam to samo , palm pre działał przez jakiś czas (o2 uk) , miałem wersję webos pomijającą zakładanie profilu oraz nakładkę na sim (turbo sim) , teraz nie mam nic.
Gdzieś zapodziałem wersję webos'a pomijającą zakłdanie profilu :worried:.
Proszę o pomoc i dziękuję

Biel:
Nikt nie ma ochoty na pomoc ???? :(
lub podpowiedzenie gdzie szukać wersji  webos'a pomijającą zakładanie profilu.
Pozdrawiam

slawlang:
Niech będzie... To ja Wam pomogę  :wink:

Nie kombinowałbym tylko wgrał nowy soft. Wersje można sprawdzić logując się na profil przez www.
Oto link do strony logowania:

https://ps.palmws.com/palmcsext/console/pages/LoginPage.iface

Biel:
dziękuję za pomoc , jednak link jest ok dla mających założony profil , ja go nie mam i tu jest problem .
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej