Pozostałe platformy > webOS

[WYDZIELONY] Palm Pre - system nie uruchamia się.

(1/1)

Polololo:
Witam Was serdecznie moi drodzy po raz pierwszy!!

Jestem dosc zdesperowany, a jako ze widze iz jestescie w tej materii fachowca wiec kieruje swe pytanie do WAS wlasnie.

Kupilem ostatnio Palm Pre no i niestety po 2 tygodniach korzystania telefon nie chce sie wlaczac (tj. pojawia sie ekran wejsciowy i stoi). Slyszalem iz moze to byc problem z plyta glowna, ale nic wiecej w tym temacie nie moge znalesc.

Chcialem sie Was spytac, czy znacie w Polsce moze jakis serwis ktory by mi go przejrzal i zrobil z nim porzadek?? Ja niestety nie moge nic znalesc przez google.

Z gory dziekuje za wszystkie trafne podpowiedzi

I_Mat:
Możesz spróbować wrzucić mu na nowo soft o ile to nie jest rzeczywiście wina płyty. Aby program do zmiany oprogramowania zaczął wgrywać soft na telefon, gdy ten nie może zastartować systemu, należy wyjąć baterię, podpiąć telefon do kompa przez kabel USB (tutaj trzeba mieć wgrane sterowniki novacom) i wtedy włożyć baterię - jeśli płyta jest sprawna to na telefonie wyświetli się ikona USB a następnie ikona układu scalonego (pamięci) a w programie do zmiany softu będzie aktywny przycisk "next" po wciśnięciu którego ruszy wgrywanie.

Polololo:
Oki tylko skad wziasc ten prog Novacom?? Czy jest on platny czy freeware?

davira44:
zdaje mi się, że jak ściągniesz "WebOsQuickInstall" i go uruchomisz za pomocą javy (ppm i otwórz za pomocą java)  to samo CI zainstaluje novacom :)..
A co do przedmówcy, jesli masz zamiar wgrywać nowy soft, to wkładając baterię trzymaj przycisk głosności (w górę) - masz go po lewej stronie telefonu, i czekaj aż pojawi się biały USB na ekranie. Rozumiem że webOsdoctora znasz? i wiesz jak się nim posługiwać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej