Mam pytanie?

  • 3 Odpowiedzi
  • 14394 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mam pytanie?
« dnia: Lipiec 21, 2011, 10:36:06 »
Witam, Poprzednio używałem TT i uczestniczyłem w forum TT i tam "wrzało". Od miesiąca posiadam Garmina i też jestem na forum Garmina, ale tu nic się nie dzieje. Nie macie co pisać, gdyż sprzęt jest świetny i zero w związku z tym problemów?. Jeżeli chodzi  o mnie to TAK. Posiadam 3790 LMT. Wczoraj była kolejna aktualizacja map i oprogramowania. Wszystko przebiegło ok (mapy zabrały chyba z 2 godz.). Sprzęt pracuje bez zarzutu, tylko jedno zastrzeżenie - przy ustawieniu informacji "dane mapy zaawansowane" pasek z informacjami po prawej strony ciut za szeroki. W tym miejscu przyznam, że rozwiązanie TT bardziej mi odpowiadało. TMC też działa, kulawo ale działa. Pozdrawiam

Odp: Mam pytanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:00:10 »
użytkownicy garmina zwykle siedzą na garniaku, tutaj jak czasem ... natomiast co do merytoryki zawsze możesz zacząć atakować garmina ze swoimi pomysłami ale oni mają asertywność i konserwatyzm na wysokim poziomie.

S

*

Offline Anuladiablica

  • 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mam pytanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2012, 18:57:55 »
Przepraszam, że odgrzewam starego kotleta - nie chcę zakładać nowego tematu do pojedynczego pytania. Swojego Garmina dawno nie używałam i mam starą GP mapę. Co warto aktualnego wgrać zamiast tej nieaktualizowanej starej GP mapy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
--------------------------
Ubezpieczenia Olsztyn Odszkodowania Ergo Hestia Olsztyn
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2013, 14:19:25 wysłana przez Anuladiablica »

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Mam pytanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2012, 20:03:04 »