Różne > Kluby

Spotkanie w Krakowie - konkrety

(1/4) > >>

Krasnall:
Ponieważ jest już 14 osób chętnych do spotkania w Krakowie, postanowiłem wysłać tego posta.

Niech każdy chętny się wypowie, jaki dzień tygodnia by mu najlepiej pasował. Ja jestem za piątkiem lub sobotą, więc trzeba zagłosować. Godziny to ok. 20:00 - 22:30. Oczywiście możemy zacząć wsześniej, i skończyć później. Jeżeli tak uważacie też napiszcie.

Drugą sprawą jest miejsce spotkania. Wszystkie propozycje również wysyłajcie na forum, lub bezpośrednio do mnie. Ma być to miejsce w centrum (rynek), gdzie może się zmieścić ok. 20 osób. Mile widziane byłyby tanie napoje oraz przede wszystkim ważne jest BEZPIECZEŃSTWO! Lokal musi być wolny od palmokradów.

Aha, jeszcze jedno: spotkanie jest połączone (dwie platformy), aby było więcej osób oraz aby można było zapoznać się z innym systemem. Mam nadzieję, że wojny co jest lepsze nie będzie. Zapraszam też Psioniaków, C-Penowców i wszystkich innych!

OK, to by było na tyle, jeżeli macie jakieś uwagi, piszcie tutaj lub bezpośrednio do mnie. Nowe osoby, które znacie i wiecie, że mogłyby przyjść możecie oczywiście zaprosić, najlepiej wyślijcie mi też maila z adresem tej osoby.

Janko Muzykant:
Ok, najlepiej nie weekend, bedem.

Beeria:
Fajnie...ale na czym takie spotkanie mialoby polegac....i jakos sobie nie wyobrazam 20 osob w knajpie bawiacych sie palmami - ale moze sie myle....jesli organizator przedstawi jakis ciekawy pomysl to oczywisice sie zjawie...termin pasuje prawie kazdy

Krasnall:
Ej, no co z wami, wypowiedzcie sie!

Spotkanie odbędzie się w piątek, 25 października o godzinie 19:30. Planowane zakończenie spotkania: godz. 22.

Miejsce: [i tutaj należy wymyślić, piszcie cokolwiek co wam przyjdzie do głowy. lokal musi być w centrum, najlepiej gdyby się w jednej grupie zmieściło się ok. 20 osób]

Dlaczego masz przyjść na spotkanie?
- znajadziesz ludzi o podobnych zainteresowaniach
- porozmawiasz o problemach ze swoim urządzeniem
- będziesz miał okazję oglądnąć inne modele, inny OS
- jeżeli chcesz kupić nowego Palma, zobaczysz, który model jest dla ciebie odpowiedni
- pochwalisz się swoimi pomysłami
- dowiesz się więcej o nowych modelach, oprogramowaniu
- poznasz tajniki efektywnego użytkowania palmtopa
- i przede wszystkim przychodzisz DLA WŁASNEJ PRZYJEMNOŚCI, ROZRYWKI! Na pewno nie będziesz się nudzić!

Jeżeli dalej nie możesz zdecydować się, czy przyjść, czy nie, poszukaj informacji o innch spotkaniach, które odbyły się np. w Warszawie i porozmawiaj z ich uczestnikami.

darqus:

Z pewna nieśmiałością proponuje „chłopskie jadło” na Zwierzynieckiej. Dogodne ławy, możliwość negocjacji cen, parking dla zmotoryzowanych n tyłach Jubilatu. W wejściu do budynku (jest tam bank i przych. stom) stoi ochroniarz, jest kamera. Ceny natomiast....hmmmm jak to w takiej knajpie.
Wiem ze może nie jest to najlepsza propozycja ale zawsze to jakiś punkt wyjścia.
Myślę ze centrum nie jest koniecznym warunkiem lokalizacji natomiast DOJAZD – jak najbardziej.

Pozdrawiam

darqus

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej