Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Smartphone - ogólnie (WM Standard)

Hp ipaq voice messenger -oprogramowanie WM 6.1 + spolszczenie ,pilnie poszukuje

(1/3) > >>

krasow:
Tak jak w temacie,stałem się szczęśliwym posiadaczem w/w modelu HP iPaq Voice Massenger z WM6.1 standard oczywiście z licencją ENG i ich menu,poszukuje linka skąd mogę ściągnąć i wgrać polską wersję tzn spolszczenie bo takowej podobno nie ma.Ściągnąłem sobie plik z językiem polskim ze strony HP ale to jest część druga jakby potrzebny jest ROM chyba najpierw.Czytałem posty i w żaden sposób nie mogę konkretnie znaleźć odpowiedzi po kolei co i kiedy.Wiem że to pytanie laickie ale naprawdę nie potrafię sobie z tym poradzić aby zebrać to w całość,jest tego bardzo dużo w wątkach co prawda .A gdyby jeszcze ktoś tak wytłumaczył łopatologicznie jak to zainstalować to już całkiem było by fajnie.Szukałem pomocy u mnie w miasteczku ale jakoś nie bardzo jest komu pomóc.No i jeszcze mam mały problem z konfiguracją  MMS niby mam ustawienia jak w jednym z postów dotyczących ustawień mms,ale nie mogę do końca znaleźć  wszystkiego.Przychodzi tylko komunikat ,że ktoś próbuje wysłać do mnie mms .Zapewne chodzi o druga część MMS/setup/profile >   
   Sieć Era .Proszę o wyrozumiałość do modów ,napiszecie było,ale ja naprawdę nie potrafię z tego skorzystać,potrzebuje konkretnie link ten i zrób to i to. Dziękuje bardzo za pomoc ,

revanmj:
Jakbyś przeczytał FAQ i przeszukał dział to byś wiedział, że dla tego modelu nie ma WM 6.1 z polskim językiem. A jak nie rozumiesz procedury zmiany systemu to napisz czego konkretnie nie rozumiesz w wątku z FAQ (nie ma, że wszystkiego, jak mawiała moja nauczycielka jeśli ktoś tak mówi to po prostu nie chce zrozumieć).

Kapitan Pazur:
a gdzie jest FAQ do tego modelu?  :mysli:

krasow:
No oczywiście ,że wiem ,że nie ma do tego modelu oryginalnego oprogramowania,ale spolszczenia istnieją ? Kilka godzin na forum nie wyjaśniło mi moich wątpliwości jeżeli ktos mi potrafi wskazać prosze podac konretny link do danego postu w którym znajde odpowiedzi na moje zapytania.Nie jest tylko rolą moderatora aby,, dawac po łapach" za to ze ktoś pyta.Użycie wyszukiwarki pokazuje ,że to na forum jest wiele wątków,ale tez i wiele modeli konkretnych telefonów ,myśle ,że trzeba by zrobic wątek o kokretnym modelu a nie oprogramowaniu gdyż to jest w innych działach.Było by prościej i szybciej niestety nie każdy który tu zagląda jest na tyle kumaty o co w tym chodzi,gdyż nie orientuje sie w podstawach dotyczących języka technicznego.Pozdrawiam

revanmj:

--- Cytat: Kapitan Pazur w Lipiec 16, 2010, 10:26:19 ---a gdzie jest FAQ do tego modelu?  :mysli:

--- Koniec cytatu ---

Tu :) Chyba, że HP wypuściło jakiś nowy model, o którym nikt nie napisał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej