Pozostałe platformy > Palm OS

T2 - GPRS Nokia 6310i pomocy

<< < (4/4)

3x:
Mialem ten sam problem z T|X + Nokia 6021 w sieci Orange, robilem rozne kombinacje alpejskie i po wielu trudach w koncu zmusilem sprzet do dzialania. Samo rozwiazanie problemu okazalo sie jednak banalne (chyba) - od strony palma wystarczylo skorzystac w TX'ie z konfiguratora polaczen BT (setup devices->phone setup). W miejscu w ktorym program pyta o kraj i siec wybralem "nederland" i "orange gprs" (niestety Polski nie przewidzieli :P).
Co do telefonu to sciagnalem ze strony operatora automatyczne ustawienia GPRS internet.
Teraz wszystko pieknie smiga, gra i buczy  :D.

Kajetan Krykwiński:

--- Cytuj ---WITAM MIALEM TEN SAM PROBLEM GPRS NIE BEDZIE DZIALAC PONIEWAZ MASZ ZLY SOFT W TELEFONIE MIALEM IDENTYCZNIE TO SAMO AKURAT MIALEM 2 TEN SAM TELEFON CZYLI NOKIE 6310I Z INNYM SOFTEM I ZADZIALALO WSKOCZYLEM DO KUMPLA WGRAL MI NOWSZY SOFT I SMIGA JUZ WSZYSTKO POZDRAWIAM SERDECZNIE
--- Koniec cytatu ---

nie musisz krzyczeć

Yano:
Chyba dokonalem rewolucji :) jako ze nigdzie nie moglem znalezc konfiguracji netu palma zire 71 i noki 8310 (czyli te wszystkie starsze) napisalem maila do Heyah. Nastepnego dnia zadzwonil do mnie czlowiek i wszystko wytlumaczyl. Oczywiscie wszystko bylo dobrze (bez zadnych skryptow, poza Init Stringiem "AT&FX4X3") ale chodzilo o wlaczenie jakiejs uslugi (gprs dzialal na telefonie, ale przy probie polaczenia wyskakiwal blad "najpierw zaabonuj gprs") Takze proponuje Wam skontaktowac sie z dzialem uslugi danego operatora. Powinien pomoc

beju:
jak może byc wyłączony u mnie gprs jak używam tego telefonu jako modemu do komputera, łączyłem przez niego kilka urządzeń mobilnych i wszystko bangla, tylko palm nie bangla :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej