Nawigacja GPS > Destinator

Koniec Destinatora?

<< < (2/3) > >>

Formuła 1:
Zapowiada się ciekawie  :ok:

niezawodny:

--- Cytat: Moi (Adam Kubicki) w Czerwiec 06, 2009, 20:51:04 ---Destinator resurrexit!
--- Koniec cytatu ---
Vivat! :ok:


--- Cytat: Moi (Adam Kubicki) w Czerwiec 06, 2009, 20:51:04 ---Cieszę się, bo to bardzo zasłużona marka na rynku nawigacji i dobrze, że ma szansę na odrodzenie się. Tym bardziej, że na rynku amerykańskim zrobiła się mała luka po Navigonie, który się stamtąd wycofał.
Słabo wierzyłem, że Intrinsic sobie poradzi po wykupieniu Desti z rozwojem tego softu. Efekty poznamy niebawem.

--- Koniec cytatu ---
Też byłem wiernym fanem Destiego bo ten soft był (jest) prosty, czytelny i...niezawodny. Chętnie będę go kontynuował.
I byłoby fajnie gdyby zdążyli do końca miesiąca bo 1-go lipca śmigam na Sardynię więc byłby jak znalazł

emisiu:

--- Cytat: niezawodny w Czerwiec 17, 2009, 22:34:06 ---Też byłem wiernym fanem Destiego bo ten soft był (jest) prosty, czytelny i...niezawodny. Chętnie będę go kontynuował.

--- Koniec cytatu ---

Czyli jest tu nas takich więcej.  :)

niezawodny:
Oglądnąłem screeny na stronie producenta i mam trochę mieszane uczucia. Te kolorowe ikonki jakieś takie różowe jak dobranocki.
Ciekawy jestem czy zmienili całkowicie soft czy zmodernizowali to co było. No i w zasadzie to D9 powinien już być w sprzedaży a póki co jeszcze go ni ma...
Myślę że firma jednak nie odbuduje teraz łatwo mojego zaufania - będą musieli zaproponować jakiś trial na początek.

emisiu:

--- Cytat: niezawodny w Czerwiec 19, 2009, 14:00:18 ---.....Te kolorowe ikonki jakieś takie różowe jak dobranocki.....

--- Koniec cytatu ---

Mnie też to martwi, te ikonki w demo są dla mnie mało czytelne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej