Różne > Kluby

Spotkanie pocketowców

<< < (2/8) > >>

ragozd:
czas wakacyjny nie jest najlepszy - ja np. bede 0d 15 sierpnia na urlopie i raczej dalek odo w-wy.

Aleksander Kapica:
Moim skromnym zdaniem powinniśmy ustalić stały termin w roku na takie spotkanie, rok temu w Poznaniu było to koło 18-19 sierpnia i niech tak może zostanie. Inna sprawa że spotkanie mogłoby być międzyplatformowe, bo jak zwykle wszyscy są chętni a nikt nie przyjedzie, lepiej więc żeby było nas więcej niż mniej :) a są tu tacy co mi lubią udowadniać o ile lepszy jest PPC od Palmów ( hi Mac :] ). Co do miejsca to rzeczywiście najlepsza będzie Wawa, wystarczy popatrzeć na ilość połączeń z dowolnego miejsca w Polsce, jest drogo ale to w końcu jeden taki weekend w roku :)

Pozdrawiam wszystkich
ollie

MacBirdie:
Uderz w Pocketa, a Mac się odezwie. :)
Ja próbuję coś udowadniać? Już tego nie robię, po co... :P
Dla mnie również druga połowa sierpnia jest niezłym terminem i niech już będzie ta WaWa. ;)
Oczywiście jak najbardziej może to być wieloplatformowe spotkanie. Tylko jeśli znowu będę słyszał jakie to moje maleństwo (Casio E-200) wielkie i pytania typu "gdzie mam empetrójki" z ust użytkowników PalmOS, zmienię do tego pomysłu nastawienie. ;)

Również pozdrawiam :madrala:

cierpek:
Ja tez jestem za Warszawą

umbro:
Jestem za Warszawą , lub okolicą
A termin może koniec wakacji ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej