PDA Ogólnie > Operatorzy GSM

orangutan sprawia problemy,pomozcie,poradzcie.

(1/3) > >>

daras28-82:
witam,prooblem w tym ze od dwoch miesiecy jestem pozbawiony netu bo moj modem dany mi od orangutana za zlotowke przestal funkcjonowac jak nalezy...
poczatkowo owinialem za to siec ale po wsadzeniu aktywacji do swojej trinki na 2 tygodnie upewnilem sie ze problemy z lapaniem sieci czy tez sciaganiem jakichkolwiek danych sa wylacznie wina modemu,tak wiec oddalem go do salonu celem naprawy...
oczywiscie jak mnie mila pani przyjmujaca modem ostrzegala,odeslali ze stwierdzeniem ze modem jest w 100
% sprawny i ze to wina mojego komputera...
pytam czy trzech jednoczesnie?
nie przyjalem tego bubla spowrotem kazac kolejnej pieknej i milej pani odeslac go spowrotem do serwisu,to bylo dnia 26 listopada...
wczoraj bylem w salonie ale nie bylo juz miluch pan tylko taka niezbyt uprzejma ktora stwierdzila ze serwis jest dzis nieczynny i nie potrafi mi pomoc.



czy nie jest tak ze gdy serwis sie przez miesiac nie odzywa to nalezy mi sie nowy sprzet?
nie wspominajac juz iz przez poltora miecha place 120 zeta miesiecznie,a modemu nie posiadam...
nieoficjalnie zarzynam baterie w swojej biednej trince....bo orangutan nie dysponuje modemami zastepczymi!!!!
isc w poniedzialek prosto do kierownika i dac mu w ryj?
rzucic w niego wypowiedzeniem umowy?
rzecznikiem praw konsumenta?

wikrap1:
Może postraszenie sądem? Albo postrasz, że napiszesz do gazety w tej sprawie :evil: Kiedyś w ten sposób znajomy wyegzekfował za spóźnienie 2x droższy rower :E

daras28-82:
slucham dalszych propozycji

wikrap1:
Rzecznik praw konsumenta? :S

Konrad Radwan:

--- Cytat: daras28-82 w Grudzień 28, 2008, 12:34:44 ---orangutan sprawia problemy,pomozcie,poradzcie

--- Koniec cytatu ---

Ja od zawsze myślałem że to jakiś szympans. Ale niech będzie że to orangutan, w końcu to Twój avatar.  :E

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej