Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > NavRoadMap

NR450BV PROBLEM

(1/1)

sonic1:
Mam te urządzenie od 2 tyg. Dziś po włączeniu wyświetla się tylko ekran początkowy i wszystko wisi. Nie pomaga reset. Czy ktoś mógłby mi pomóc???

mnadziejka:
Miałem ten sam problem. Wejdź na stronę NavRoad, zciągnij nowy firmware i wgraj według podanej istrukcji. Powinno pomóc.

WWoytek:
Witam

Miałem ten sam problem po wgraniu nowego firmware, po kilku dniach zwis totalny tak jak kolega opisał, ale po ponownym wgraniu aktualizacji/firmware pomogło i teraz jest OK. Po zmianie odczytu GPS z 1s na0.25 i wprowadzeniu urządzenia na działającej AM w stan czuwania i ponownym wybudzeniu dochodzi do zawieszenia urządzenia - może to wina niedopracowanego roomu??.

rlukawski:

--- Cytat: WWoytek w Wrzesień 09, 2008, 22:02:26 ---Witam

Miałem ten sam problem po wgraniu nowego firmware, po kilku dniach zwis totalny tak jak kolega opisał, ale po ponownym wgraniu aktualizacji/firmware pomogło i teraz jest OK. Po zmianie odczytu GPS z 1s na0.25 i wprowadzeniu urządzenia na działającej AM w stan czuwania i ponownym wybudzeniu dochodzi do zawieszenia urządzenia - może to wina niedopracowanego roomu??.

--- Koniec cytatu ---

Witam,

Czy ktoś z Was ma pod ręką F/W do NR450BV wcześniejszy niż 2008.11.07, albo padł mi GPS, albo nowy F/W nie obsługuje wbudowanego... Dlaczego upgrade ? standartowo - zwis urządzenia

Jeżeli ktoś ma jakieś pliki, byłbym wdzięczny za podesłanie na rafalweb@lukawski.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej