Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > HP/Compaq

GPRS z Plusa na iPAQ1940 przez BT z K700i

(1/7) > >>

qlex23:
witajcie.
przeprowadzilem juz wszystkie proby i nic...nie dziala...
oba urzadzenia sparowane (dziala wymiana danych miedzy 1940 a k700i).
ustawilem polaczenie przez BT i ustawilem nr telefonu *99***1# (probowalem tez *99***3# - bo internet gprs w k700i ma CID3).
wszystko pozostale zgodnie z FAQ i info z plusgsm.pl (czyli apn internet lub www.plusgsm.pl, komenda at +cgdcont=1,"IP","internet", wpisane DNSy, user/haslo zarowno puste jak i plusgsm) i nic...
ipaq laczy i wyskakuje komunikat ze nie wiadomo dlaczego polaczenie nie moze byc nawiazane..

przeprowadzilem analogiczna operacje na T610i..takze brak sukcesu, choc jakis czas temu konfigurowalem polaczneie dla t610i i wszystko smigalo..

pomocy !
Qlex

perla:
Dziwne, dziwne ale gprs masz uaktywnione w plusie ?
sprawdz jeszcze *99#
/jestem teraz tak polaczony/

xpablo:
Nie wprowadzaj komendy at +cgdcont=1,"IP","internet", PLUS nie za bardzo to lubi....

kanczug:
A po co at na poczatku komendy??
Ustaw wszystko tak jak w naszym dziale dla poczatkujacych.

qlex23:
zastosowalem sie do kolejnych rad i znow nic.
zarowno usuniecie komendy at (wczesniej of course wpisana byla bez "at") nie pomoglo.
doinstalowalem do ipaqa uaktualnienie hp kwestii bt i znow nic.
gprs mam oczywiscie aktywny w plusie (teraz dodatkowo wykupilem pakiet) bo wczesniej jak pisalem udalo mi sie ustawic polaczenie (jak korzystalem jeszcze z t610 i 1940). byc moze kwestia lezy w k700i - ale tego nie wiem i nie wiem czy zwrocic sie do sonyericsson czy do hp ? (ipaqa kupowalem w stanach, wiec pewnie latwiej mi bedzie odezwac sie do hp).
jakies dalsze sugestie ?
w momencie wybrania connect na ipaqu ikonka bt na komorce zmienia wyglad (na taki ktory wskazuje ze jest jakis ruch) natomaist nie pokazuje sie ikonka globusa (internet).

ps perla, probowalem *99#, i *99***1 i 3# (bo internet gprs ma cida 3 u mnie w komorce standardowo...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej