Różne > Hyde Park

P O M O C Y (WINDOWS) PILNE!

(1/2) > >>

wiru:
Zainstalowałem nowy system (WinMe) na dysku C na istniejący taki sam,na dysku D mam WinXp i do tej pory przy starcie miałem ekran z możliwością wyboru systemu,po tej reinstalacji od razu startuje WinMe.Co zrobic aby móc znowu mieć dostęp da WinXp?
Pomórzcie bo to dla mnie baaardzo ważne :)

andrul:
Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale jest to chyba dysyć poważne, bo miałem podobny problem z WIN98 i WINXP. W XP w 2000 jest taka fajna opcja o pokazywaniu listy systemów przy startowaniu przez określony czas, a w WIN95, 98, Me tego niestety nie ma (przynajmniej ja nie mogłem znaleźć i niestety musiałem formatować dysk.

REi:
Jak nie chcesz kombinować zainstaluj jeszcze raz XP

marshall:

--- Cytat: andrul --- W XP w 2000 jest taka fajna opcja o pokazywaniu listy systemów przy startowaniu przez określony czas, a w WIN95, 98, Me tego niestety nie ma (przynajmniej ja nie mogłem znaleźć i niestety musiałem formatować dysk.
--- Koniec cytatu ---

Musi byc taka opcja poniewaz moj znajomy ma ME, XP oraz Linuxa zainstalowanego na jednym PC i przy uruchamianiu strartuje ten ktory akurat mu jest potrzebny

REi:
Jak ma Win i Linuxa to albo używa jakiegoś płatnego BootMenagera (programu który pozwala załadować wybrany system) albo kożysta z linuxowego np. LILO.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej