Różne > Hyde Park

Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić?

(1/1)

alibabka:
Zastanawiam się nad zakupem słuchawek bezprzewodowych. Urządzenie koniecznie musi być na uszne, z redukcją hałasu, fajnie, aby miało funkcje działania przewodowego i bez (po kablu minijack).
Dodatkowo ładowanie przez USB tyle C, na baterii niech 3ma ile się tylko da.
O ile to jest możliwe to sterowanie powinno być poprzez przyciski mechaniczne, a nie dotykowe. Wsparcie dla asystenta głosowego mnie nie interesuje. Wpadły mi w oko 2 modele: Sony WH-1000XM4 (koszt ok. 1600zl) oraz Jabra 85h. Kolega z pracy poleca mi jeszcze Bose 700, albo tańszą odmianę Sony WH-1000XM3 (z ładowaniem poprzez microUSB).
Moje pytanie, czy warto płacić tyle za słuchawki? Bo tak na papierze to cena Jabry 85h jest 2x niższa od modelu Sony.
Zna się ktoś na tym? Pomoże doradzić?
Słuchawki będą używane w domu, głównie do muzy, Neftlixa, Skypea. Dodatkowe wymaganie to kolor czarny i wsparcie przez jakaś tam dedykowaną aplikację, która służy do ustawienia profilu słuchania pod siebie.
Cenowo to jak zawsze : im mniej tym lepiej, ale ma być to zakup na lata, więc nie stać mnie na tanie rzeczy.

daras28-82:
Przemyśl czy w domu faktycznie potrzebujesz tej redukcji hałasu, nauszniki doskonale wytłumiają domowe szmery, problem zaczyna się na ulicy.

gosia3212:
A czy takie słuchawki są stabilne? Nie wypadają z uszu?

daras28-82:
Jeżeli nauszne zmieścisz do ucha to może zachodzić takie prawdopodobieństwo gdyż nie są one przystosowane do noszenia wewnątrz uszu.

kwikkwik:
w zasadzie to kaze będą dobre :) byle ich nei zgubic

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej