Różne > Hyde Park

[Wydzielony] O dredach i nie tylko ...

(1/17) > >>

macholl:
Nie chce nikogo obrażać, ale mi długie włosy kojarzą się głównie z przedstawicielami subkultury słuchającej metalu, tzw. metale :)

Co do biżuterii - sam nie nosze nic oprócz zegarka sportowego, przez chwile miałem kolczyk w wardze (do emo mi daleko) choć ostatnio szukam czegoś na palec, tak po prostu spodobało mi się :P

A propos lesbijskich obrączek na kciuku - mój kumpel tak nosi a lesbijką raczej nie jest :E

Atlantis:

--- Cytat: macholl w Styczeń 13, 2009, 23:06:37 ---
Nie chce nikogo obrażać, ale mi długie włosy kojarzą się głównie z przedstawicielami subkultury słuchającej metalu, tzw. metale :)
--- Koniec cytatu ---

Nie pierwszy raz to słyszę, za każdym razem mam ochotę wysłać ten sam link:
http://bash.org.pl/149815/
Z metalem to ja mam niewiele wspólnego - muzyki może i czasem posłucham, ale z subkulturą jako taką jakichkolwiek związków brak. ;)

macholl:
Nie mówie, że długie włosy=metal, ale często tak właśnie jest, przynajmniej tak wnioskuję z moich obserwacji ;]
Na 'bycie metalem' składa się również koszulka behemotha, glany, plecak 'kostka' i pewnie wiele innych rzeczy. Jednak większośc oób które znam jest przekonana że długie włosy = metal (plus dla niektórych gej/idiota), ale cóż, bo to polska właśnie...

daras28-82:
ale jak widzicie idaca przed soba parke,oboje z dlugimi wlosami a do tego czesto dlugowlosi panowie maja takie damskie ruchy...
hmmm,mozna sie pomylic ze to dwie panie...
kiedys w sklepie jakis dlugowlosy malolat blokowal strasznie kolejke nie mogac sie zdecydowac co ma kupic az jakis staruszek wrzasnal: ''no decyduj sie szybciej dziewucho!!!''
sygnety- wylacznie jako pamiatki rodowe lub podobne...cala reszta jest zbedna.
ewentualnie dobry zegarek...

andy_bez_wandy:

--- Cytat: macholl w Styczeń 13, 2009, 23:06:37 ---
--- Koniec cytatu ---

tzn ze np. Bob Marley .. mial krotkie wlosy ? sluchal metalu ? ... nie wierze  :evil:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej