[Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?

  • 586 Odpowiedzi
  • 208058 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline CaSspeR

  • ****
  • 595
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android User
  • Sprzęt: HTC HD2 with ANDROID; Asus Transformer 32GB
Odp: Najnowsze romy Z SENSE HD i .EXT4 -> moje weekendowe boje
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 21, 2011, 22:35:09 »
Szczerze polecam. Partycje robisz ile ci się podoba, w końcu to miejsce na TWOJE PROGRAMY. Możesz gpartem, możesz, paragonem pod windows, a możesz telefonem pod CWM. Do wyboru, do koloru. Instalacja naprawdę prosta i bezproblemowa w wersji finalnej. Działą u mnie 3 dzień i jest = perfekt płynna.

Dzięki, już sobie poradziłem. :ok: Od wczoraj latam na tej imilce i jestem bardzo zadowolony. Na początku troszkę przycinała, ale po zainstalowaniu wszystkiego co chciałem i 3, może 4 uruchomieniach chodzi jak marzenie i nic się nie zacina. Od ponad 24 godizn nic się nie zawiesiło, a jeśli chodzi o apetyt na baterię, to wygląda, że telefon przeszedł na dietę  :wink: Polecam wszystkim ten NAND.

*

Offline HTC-HD-2

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy NOTE II
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 22, 2011, 00:35:57 »
mam do Was pytanie. Wgrałem sobie pare dni temu ten ROM HyperDroid-GBX-v5.0-signed i ogólnie jest super, fajna rozdzielczość tylko mam dwa problemy:
1. Często mrozi i się zawiesza, czasem kilka razy pod rząd. Zauważyłem że wystepuje to najczęściej przy korzystaniu z internetu przy większych flikach (filmiki) lub instalacja wiekszych aplikacji z marketu.
2. Sporo aplikacji które działały bez problemu na stockowym andku zDesire tu na Hyperdroidzie nie chodzą, wywala błędy i zamyka aplikację, czy to jest wina androida 2.3?
I jakoś bateria mi szybko schodzi. Nie zdarzyło sie żeby wytrzymała cały dzień od rana do wieczora. Wifi i BT wyłączone.
N3310 -> Siemens MT50 -> Siemens SX1 -> N E50 -> SE k800i -> N E63 -> HTC HD2 -> NOTE II  :O~

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 22, 2011, 08:38:48 »
2. Sporo aplikacji które działały bez problemu na stockowym andku zDesire tu na Hyperdroidzie nie chodzą, wywala błędy i zamyka aplikację, czy to jest wina androida 2.3?
Tak, to wina nowszej wersji androida, która nie jest kompatybilna ze wszystkimi aplikacjami
I jakoś bateria mi szybko schodzi. Nie zdarzyło sie żeby wytrzymała cały dzień od rana do wieczora. Wifi i BT wyłączone.
Zainstaluj Current Widget, w standby powinieneś mieć 2-5 mA, jeżeli masz więcej to jest problem - przeczytaj wątek o baterii.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 24, 2011, 13:42:30 »
wysypują się kolejne romy

jeśli ktoś chętny aby konserwować wątek z listą romów na Leo w analogiczny sposób jak zorganizowałem kategorie softu w Android Oprogramowanie (link) to proszę o info

wyglądać to może tak
- udostępniam arkusz (google spreadsheet) do zbierania danych i generowania ładnego postu
- w opisie można zawrzeć linki do xda i na naszym forum a kategorie mogą na początek być takie jak w pierwszym poście NAND FAQ
- właściciel postu (wątek będzie przyklejony) raz na kilka dni przekleja tagi z arkusza (google docs) do treści postu (copy-paste)

Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 24, 2011, 19:43:43 »
jaki jest na dzień dzisiejszy najlepszy rom ?
o troche tego za dużo i pomału się gubie
z góry dziękuje

ps: wiem że każdemu się co innego podoba ale który jest najlepszy :P ?

*

Offline HTC-HD-2

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy NOTE II
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 25, 2011, 15:06:20 »
jaki jest na dzień dzisiejszy najlepszy rom ?
o troche tego za dużo i pomału się gubie
z góry dziękuje

ps: wiem że każdemu się co innego podoba ale który jest najlepszy :P ?
Odpowiedź na Twoje pytanie to....:
HyperDroid GBX v5.0 na androidzie 2.3
jedyny minus tak jak wszystkich androidów na HD2 to to że się wiesza czasem. Normalnie już mi ręce i cycki opadają na te zwiechy ale już przetestowałem kilka androidów i w każdym to samo.
Pomijając zwiechy to ta wersja andka najlepsza IMO
N3310 -> Siemens MT50 -> Siemens SX1 -> N E50 -> SE k800i -> N E63 -> HTC HD2 -> NOTE II  :O~

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 25, 2011, 15:23:46 »


HyperDroid GBX v5.0 na androidzie 2.3
Pomijając zwiechy to ta wersja andka najlepsza IMO
A jak w tym ROMie z baterią przy włączonym BT?

Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 25, 2011, 15:37:29 »
a wytłumaczył by ktoś jak to wgrać bo jak to ściągłem to tam jest tak jakby rozpakowany rom , a ja zawsze wgrywałem przez daf.exe i nie wiem co z tym zrobić :(

*

Offline HTC-HD-2

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy NOTE II
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 25, 2011, 16:58:26 »
a wytłumaczył by ktoś jak to wgrać bo jak to ściągłem to tam jest tak jakby rozpakowany rom , a ja zawsze wgrywałem przez daf.exe i nie wiem co z tym zrobić :(


http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/odp-(q)-nand-ktora-wersja-najlepsza-co-wybrac/
N3310 -> Siemens MT50 -> Siemens SX1 -> N E50 -> SE k800i -> N E63 -> HTC HD2 -> NOTE II  :O~

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 25, 2011, 18:08:04 »
a wytłumaczył by ktoś jak to wgrać bo jak to ściągłem to tam jest tak jakby rozpakowany rom , a ja zawsze wgrywałem przez daf.exe i nie wiem co z tym zrobić :(
Tłumaczyłem Ci jak, przez CWM, masz o tym cały wątek+ raz to robiłeś i pomagałem Ci na GG.

Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 02, 2011, 20:11:25 »
Proszę Was - Szanowni Forumowicze - serdecznie o pomoc!

Zależy mi na posiadaniu w moim HD2 Androida w wersji 2.2 lub 2.3, ale wszystko, czego próbowałem mroziło / wieszało / nie działało (niepotrzebne skreślić). Na chwilę obecną mam RafDroid i po kilku dniach użytkowania nic się nie poprawiło (a bardzo na to liczyłem). Baterię mi żre jak koń owies, wiesza się, nie odbiera połączeń (znaczy po kolei: dzwoni telefon -> naciskam słuchawkę, bo dotykowy się nie odpala -> dalej dzwoni telefon) ogólnie odmawia posłuszeństwa jakby całkiem pełnoletni był, a przecież ciągle pozostaje pod moją opieką i powinien mnie słuchać! Jestem załamany. Zakochałem się w Andku odkąd odkryłem, że tak pięknie współpracuje z usługami Google (serwer exchange: poczta, kalendarz, kontakty), FB i innymi społecznościówkami i za mnogość aplikacji i gier, no i oczywiście na ładny wygląd. Na chwilę obecną jednak nie widzę naszej dalszej wspólnej przyszłości.
 
I teraz sami powiedzcie: czy należy nam się rozstać, czy też dacie radę coś poradzić?

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 02, 2011, 20:52:55 »
Próbowałeś CleanDroid? Mój pierwszy ROM, ale nie zamierzam go zmieniać.

Ogólnie ja wolę ROMy lekkie:
- te z Sense z Desire
- CMN 6.2.0
- CleanDroid
- NexusHD2

One nie są przepakowane i generalnie nie powinny sprawiać problemów.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 02, 2011, 21:42:05 »
NexusHD2-Froyo V1.9G nie mrozi (ale jest po angielsku), działa bardzo szybko, jeden z najszybszych romów jakie miałem, szybszy był tylko Ultimate Droid na bazie Gingerbreada.

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 03, 2011, 13:38:43 »
bez sense zawsze płynniej niż z sense. Jednak dla takich jak ja, którzy z sense NAPRAWDĘ KORZYSTAJĄ czasem nie ma opcji.

A z 2.3 sądziłem, że wszystko jest super szybkie i płynne. Znaczy są szybsze i wolniejsze romy? Co rozumiesz przez najszybszy?
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 13:42:02 wysłana przez lulek »
sgs III

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 03, 2011, 14:37:16 »
Rozumiem przez to, że jest najszybszy :] zarówno z 2.2 jak i z 2.3, siedzi w Ramie i naprawdę ma kopa.

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 03, 2011, 15:58:42 »
OK, a mógłbyś jakieś wyniki benchmarków przytoczyć na poparcie twojej opinii? Wierzę że ma kopa ale jakieś testy faktycznej prędkości by tu ie zaszkodziły.

sgs III

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 03, 2011, 16:53:47 »
Nie bawię się w benchmarki, bo według mnie nie są one zbyt miarodajne, mi wystarczy to jak się rom zachowuje przy standardowych czynnościach, pozatym nie mam teraz na pokładzie Ultimate Droida.

Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 03, 2011, 18:58:35 »
Już sam nie wiem, każdy mi podpowiada coś innego... Widzę, że te romy z RAM są dość dobrze komentowane, ale nie mam pojęcia, jak się zabrać za ich instalację. Wszyscy narzekają, że z tworzeniem partycji ext2/3/4 są jakieś problemy, a ja nie mogę sobie pozwolić na to, żeby zostać "w razie W" bez telefonu. Czy ktoś może doradzić coś konkretnego? Najlepiej coś z instalacją czego poradzę sobie w ciągu maksymalnie 2 godzin...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 03, 2011, 20:01:02 »
dowolny nie wymagający karty
z CMR
- cleandroid
- miui (jon.willem)

albo DAF
- prj Clean Sense

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 03, 2011, 20:17:54 »
CleanDroida wgrasz przez DAF, przez CMR była stara wersja przygotowana przez jednego z użytkowników XDA, kucharz wypuszcza tylko DAF.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 03, 2011, 21:31:08 »
CleanDroida wgrasz przez DAF, przez CMR była stara wersja przygotowana przez jednego z użytkowników XDA, kucharz wypuszcza tylko DAF.
a, to sorry - jakiś konserwatywny kucharz musi to być
myślałem, że teraz już wszystko w CMR wychodzi

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 04, 2011, 16:19:33 »
Proszę Was - Szanowni Forumowicze - serdecznie o pomoc!

Zależy mi na posiadaniu w moim HD2 Androida w wersji 2.2 lub 2.3, ale wszystko, czego próbowałem mroziło / wieszało / nie działało (niepotrzebne skreślić). Na chwilę obecną mam RafDroid i po kilku dniach użytkowania nic się nie poprawiło (a bardzo na to liczyłem). Baterię mi żre jak koń owies, wiesza się, nie odbiera połączeń (znaczy po kolei: dzwoni telefon -> naciskam słuchawkę, bo dotykowy się nie odpala -> dalej dzwoni telefon) ogólnie odmawia posłuszeństwa jakby całkiem pełnoletni był, a przecież ciągle pozostaje pod moją opieką i powinien mnie słuchać! Jestem załamany. Zakochałem się w Andku odkąd odkryłem, że tak pięknie współpracuje z usługami Google (serwer exchange: poczta, kalendarz, kontakty), FB i innymi społecznościówkami i za mnogość aplikacji i gier, no i oczywiście na ładny wygląd. Na chwilę obecną jednak nie widzę naszej dalszej wspólnej przyszłości.
 
I teraz sami powiedzcie: czy należy nam się rozstać, czy też dacie radę coś poradzić?

Pytanie podstawowe. Czy zrobiłeś partycję EXT3, a jeżeli tak to w jaki sposób przygotowałeś kartę do instalacji romu.
Jeżeli nie to czy chociaż użyłeś Rafdroida LIGHT? Niestety to nie jest tak, jak się wielu początkującym wydaje, że każdy rom, każdą metodą można zainstalować.
 Owszem są różne metody ale każdy z nich instaluje się w ściśle określony sposób. Jeżeli się sposobu x dla romu Y to potem wisi tak, że aż chce się sprzedawać telefon tylko po to że tam "już ktoś to zrobił za nas" ;-)

sgs III

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 04, 2011, 17:58:33 »
Proszę Was - Szanowni Forumowicze - serdecznie o pomoc!

Zależy mi na posiadaniu w moim HD2 Androida w wersji 2.2 lub 2.3, ale wszystko, czego próbowałem mroziło / wieszało / nie działało (niepotrzebne skreślić). Na chwilę obecną mam RafDroid i po kilku dniach użytkowania nic się nie poprawiło (a bardzo na to liczyłem). Baterię mi żre jak koń owies, wiesza się, nie odbiera połączeń (znaczy po kolei: dzwoni telefon -> naciskam słuchawkę, bo dotykowy się nie odpala -> dalej dzwoni telefon) ogólnie odmawia posłuszeństwa jakby całkiem pełnoletni był, a przecież ciągle pozostaje pod moją opieką i powinien mnie słuchać! Jestem załamany. Zakochałem się w Andku odkąd odkryłem, że tak pięknie współpracuje z usługami Google (serwer exchange: poczta, kalendarz, kontakty), FB i innymi społecznościówkami i za mnogość aplikacji i gier, no i oczywiście na ładny wygląd. Na chwilę obecną jednak nie widzę naszej dalszej wspólnej przyszłości.
 
I teraz sami powiedzcie: czy należy nam się rozstać, czy też dacie radę coś poradzić?

Pytanie podstawowe. Czy zrobiłeś partycję EXT3, a jeżeli tak to w jaki sposób przygotowałeś kartę do instalacji romu.
Jeżeli nie to czy chociaż użyłeś Rafdroida LIGHT? Niestety to nie jest tak, jak się wielu początkującym wydaje, że każdy rom, każdą metodą można zainstalować.
 Owszem są różne metody ale każdy z nich instaluje się w ściśle określony sposób. Jeżeli się sposobu x dla romu Y to potem wisi tak, że aż chce się sprzedawać telefon tylko po to że tam "już ktoś to zrobił za nas" ;-)


Najprostszą metodą żeby wszytko hulało, jest przeczytać podstawowe wątki w tym dziale, oraz dokładnie przeczytać instrukcje w wątku z romem na XDA.

Btw. miałem taki sam problem z odbieraniem połączeń, ale to było jeszcze za czasów SD, na jakimś romie z Desire HD. Co do baterii zainstaluj Current Widget, i jeżeli masz ok 60mA w standby, to poczytaj wątek o baterii, w nand są też problemy z GPS, bynajmniej u mnie tak jest, że jeżeli po używaniu nawigacji, nie wyłączę GPS'u w ustawieniach to ciągnie mi właśnie 60mA... i było tak na wszystkich romach które testowałem.

*

Offline mati55664

  • ***
  • 256
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Hermes
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 05, 2011, 15:48:06 »
Orientuje się może ktoś dlaczego nie ma oficjalnego CM7 od CyanogenMod'a? Chciałbym sobie wrzucić na HD2 CM7 ale z tego co widzę to tylko porty są, no i co polecicie?

*

Offline adrock

  • ***
  • 428
  • Sprzęt: HD2 SGS2
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 05, 2011, 15:57:24 »
[03.MAR.2011][CWM] TyphooN CyanogenMod 7 v2.5 [2.3.3/RC1][A2SD/RAM][rafpigna OC 1.8]

*

Offline mati55664

  • ***
  • 256
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC Hermes
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 05, 2011, 16:02:13 »
[03.MAR.2011][CWM] TyphooN CyanogenMod 7 v2.5 [2.3.3/RC1][A2SD/RAM][rafpigna OC 1.8]

O tym to wiem tylko to nie jest oficjalny CM7, głównie tutaj chodzi o kernel bo jak już by był CM7 oficjalny to i kernel był by od Cyanogena

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 05, 2011, 17:23:41 »
[03.MAR.2011][CWM] TyphooN CyanogenMod 7 v2.5 [2.3.3/RC1][A2SD/RAM][rafpigna OC 1.8]


Tajest!
Po paru godzinach prób kiedy CleanDroid wciąż pozdrawiał mnie środkowym palcem wgrałem to co powyżej i jestem pod ciężkim wrażeniem. Na razie jest od wgrania jakieś 5 godzin, szybkość i responsywność jest NIESAMOWITA, nie odnotowałem jak na razie przywieszania się, ciężko powiedzieć cokolwiek o zużyciu prądu - bo jeszcze za wcześnie.
Ale wrażenia mam entuzjastyczne. No i drobiazg, ale powodujący za każdym razem uśmiech - wyłączanie ekranu z Nexusa S
Muszę powiedzieć, że BARDZO PRZYJEMNY rom.. mam zabawę na długi czas, a HD2 spędził już trochę dni a nawet tygodni leżąc na półce, tak mnie zniechęciły poprzednie wersje.


Edit: no i kurde się nachwaliłem za co się zrewanżował pierwszym zwisem przy wybudzeniu...  a miało być tak pięknie
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 18:11:41 wysłana przez WaldekGo »

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 05, 2011, 19:35:04 »
[CWR] BOYPPC-SHIFTPDA-DESIRE HD GLASS V3 (04.Mar)
świetny bezbolesny build dla osób mających problem z ogarnięciem tematu partycji SD-Ext

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=967353

częste aktualizacje i kilka wersji dla lubiących /nielubiących Sense
ładowanie DAF/CWR
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 11:06:37 wysłana przez robix1999 »
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 05, 2011, 23:35:08 »
[25.FEB.11][CWM] RAFDROID HD 3.2|Fastest Full DesHD|DATA2EXT|[Rafpigna 1.7 OC]

Mogę tylko powiedzieć, że sporo tego przewaliło sie przez mojego biednego HD2 - testowanie , instalowanie, testowanie itd... i naprawdę godny polecania rom dla osób chcących mieć pełną funkcjonalność i urodę Sense jest rom HTC Desire HD gościa o nicku Rafpigna (wiele dobrego zrobił tak by the way). Chyba najbardziej płynny i stabilny rom. Mam go już tydzień i jestem bardzo zadowolony. Szukałem czegoś co nie będzie mnie denerwować jakimiś lagami czy bezsensownymi theme'ami. Jest naprawde bezbłędny i poza jedynym malutkim drobiazgiem (przy boocie wywala force close error, który ignorujemy bo jest on jak twierdzi Rafpigna zlem koniecznym zeby uzyskać lepsza wydajność.. coś z dźwiękiem) Anyway.. romy desire Z  nie spełniły moich oczekiwać płynności i stabilności - ten to wszystko ma i opcja DATA2EXT na dodatek (aplikacje na sd a nie w pamięći telefonu) coool :ok: Polecam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 23:37:37 wysłana przez alexoo »
PHONE: Samsung Galaxy S III
OPERATOR: Orange
ROM: Stock

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Q] NAND - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 07, 2011, 18:43:54 »
Faktycznie zacny rom ale:

1. Stara wersja - w momencie pisania postu było już kilka nowszych. W tym 4 .0!
2. Imilka i Dandiest wprowadzili już ram tak więc wydajnością odstaje od najlepszych.

Tak więc o ile nie jest nam desperacko potrzebny każdy bajt więcej wolnego w ram to zdecydowanie polecam wybór spośród takich romów

sgs III