ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0

  • 670 Odpowiedzi
  • 255738 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:40:48 »
:P hehe dobre
no pewnie ze klawiature
ino Ci mówie jak to rozpoznac to co chce :P

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 01, 2012, 21:52:44 »
Rozpoznawaj za pomocą testów. Wybierz to co dla Ciebie najlepsze i tyle.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 01, 2012, 23:51:44 »
Swype możesz pobrać przez ich webową stronę.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 02, 2012, 22:02:24 »
a co zrobić z tymi aplikacjami niekompaktybilnymi ?
potrzebny mi current widget a nie chce sie wgrać

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #575 dnia: Luty 05, 2012, 03:14:18 »
Android w LEO (NAND) Guide / FAQ

Załączam link do Android w LEO (NAND) GUIDE v2.0 alpha
Chętnych zapraszam do wspólnej edycji w google docs(info u moderatorów działu).

Proszę o uwagi co do treści, wskazywanie ewentualnych niespójności.
Jeśli pomogły Wam materiały z tego działu, to pomoc i aktywność w rozwijaniu ww. dokumentu jest najlepszym sposobem na odwdzięczenie się za dotychczasowy wkład autorów :-).

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli/zrobili stare i nowe FAQ (lista autorów na pierwszej stronie).

Ja niestety z przykroscia musze stwierdzic ze ten dokument/guide nie pomogl mi w ogole a co gorsza namieszal jeszcze bardziej w glowie ze nie umialem w koncu polapac co, gdzie, kiedy i jak? Jest tak skomplikowany i tak w nim wszystko pomieszane i obszernie szczegolowo popisane ze podejrzewam ze kazdy ktory ma pierwszy raz do czynienia ze stawianiem Androida w swoim HD2 nie polapie o co w ogole biega i co nalezy kiedy wykonac. Taka druga strona medalu - co za duzo to nie zdrowo. Na szczescie mi udalo sie wszystko okielznac dzieki forum XDA i teraz wszystko bez zastanowienia robie z pamieci. Te pierwsze kroki zawsze sa trudne niestety. Niemniej jednak wartoby bylo wykonac jakis duzo obciety poradnik dla zielonych jak postawic swojego pierwszego androida na HD2.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 03:17:26 wysłana przez kotex »
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #576 dnia: Luty 05, 2012, 09:09:59 »
Niemniej jednak wartoby bylo wykonac jakis duzo obciety poradnik dla zielonych jak postawic swojego pierwszego androida na HD2.
Widzisz jak to pięknie, że są różne instrukcje, fora i różni ludzie?
Tu jest rozbudowana instrukcja i wielokrotnie nie wystarcza ona użytkownikom do samodzielnego postawienia Andka, a gdzie indziej jest skrócona instrukcja i wielokrotnie nie wystarcza ona użytkownikom do samodzielnego postawienia Andka. Bo ludzie są różni i każdy potrzebuje czegoś innego!
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #577 dnia: Luty 05, 2012, 22:26:46 »
Witam.
Nie wiem czy we właściwym wątku ale mam pytanie w sprawie instalacji androida. Poczytałem forum i stanąłem na menu magldr. Pobrałem rom: cLK_MAGLDR_Android_2.3.5_Sense_3.0_Firmware_v1.5 i wszędzie wyczytałem instalację za pomocą punktu USB Flasher  i DFT, ale plik w formacie ZIP nie posiada wewnątrz struktury plików z obrazem dla instalacji DFT. Z sieci można pobrać instalkę DFT LEO ANDROID ale z wersją 2.2 Froyo. Czy muszę coś dodatkowo zrobić żeby zainstalować w/w wersję 2.3.5? Jeżeli kogoś uraziłem pytaniem to sorki ale proszę o ukierunkowanie. (Instalki andka na SD opanowałem:) I dlaczego po zainstalowaniu menu MAGLDR nie mogę uruchomić win mobile 6.5?
Dziękuje za pomoc.

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #578 dnia: Luty 05, 2012, 22:35:12 »
Witam.
Nie wiem czy we właściwym wątku ale mam pytanie w sprawie instalacji androida. Poczytałem forum i stanąłem na menu magldr. Pobrałem rom: cLK_MAGLDR_Android_2.3.5_Sense_3.0_Firmware_v1.5 i wszędzie wyczytałem instalację za pomocą punktu USB Flasher  i DFT, ale plik w formacie ZIP nie posiada wewnątrz struktury plików z obrazem dla instalacji DFT. Z sieci można pobrać instalkę DFT LEO ANDROID ale z wersją 2.2 Froyo. Czy muszę coś dodatkowo zrobić żeby zainstalować w/w wersję 2.3.5? Jeżeli kogoś uraziłem pytaniem to sorki ale proszę o ukierunkowanie. (Instalki andka na SD opanowałem:) I dlaczego po zainstalowaniu menu MAGLDR nie mogę uruchomić win mobile 6.5?
Dziękuje za pomoc.
Momencik. Idźmy krok po kroku.
Rozumiem, że magldr113 już wgrałeś - tak?
To teraz jak wejdziesz w USB Flasher odpalasz pod PC plik daf.exe, który masz w katalogu MAGLDR_CWR_5.0.2.6 ( lub inna nazwa, ale ważne, że w nim jest plik flash.cfg, daf.exe, EnterBootloader.exe, recovery_leo.img, rapitool.exe i jeszcze kilka plików txt )
Potem wrzucasz na kartę pamięci spakowany plik z romem ( ma być zip i nie rozpakowuj go !)
Następnie odpalasz ad recovery i instal zip from sd card ( i wskazujesz ten spakowany plik )
Po kilku minutach masz andka

To wszystko jest w guide!
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline Araskam

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 --> Nexus ICS-CM9-HWA_V2.1
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #579 dnia: Luty 06, 2012, 15:43:20 »
Dzięki "malylysy". Niestety nie mam wszystkich wymaganych plików. Po pobraniu paczki DFT_LEO_MAGLDR113_DAF np. (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893618) nie mam plików: flash.cfg, recovery_leo.img. Mam jeden plik tekstowy daf.txt Zapewne powinny znajdować się w paczce z romem, ale tutaj też go nie mam. Spróbuje poszukać. Może podaj mi przykład romu, który ma wszystkie pliki (będę wiedział na przyszłość czego mam szukać). Dzięki.
Aktualizuje: znalazłem paczkę z odpowiednimi plikami: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17761837 Zaczynam działać.
Wszystko poszło jak trzeba. Mam swojego pierwszego Andka na pokładzie. Podziękowania dla malylysy za chęć pomocy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2012, 16:34:29 wysłana przez Araskam »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #580 dnia: Luty 06, 2012, 19:40:43 »
Wszystko poszło jak trzeba. Mam swojego pierwszego Andka na pokładzie. Podziękowania dla malylysy za chęć pomocy.

Pozdrawiam

Witaj na pokładzie. Niewiele pomogłem, bo dopiero wróciłem z pracy :)
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #581 dnia: Luty 09, 2012, 16:37:40 »
Witam
Mam już zainstalowanego androida na HD2 metodą DFT_LEO_MAGLDR113_DAF tylko, że wersja 2.2 a chciałem zainstalować 2.3.5 z Desire HD aby taki sam interface był, nie z żadnych nexusów one czy ktoś mógłby mi podać namiar na taką wersję softu?? z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 16:39:11 wysłana przez Fronek22 »

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #582 dnia: Luty 09, 2012, 16:49:21 »
http://android.hd2roms.com/

do wyboru do koloru
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #583 dnia: Luty 09, 2012, 17:01:27 »
Pobrałem DHD_3.06.405.1_Sense_3.0_v1.3_EU.zip, ale mam problem bo nie wiem jak mam to zainstalować ponieważ po rozpakowaniu paczki mam 4 pliki boot, META-INF, sd-ext i system. Mógłbyś mi pomóc bo po wejściu w MAGLDR w telefonie poprzez przytrzymajnie dłużej przycisku power  nie mogę znaleźć opcji która mogła by zabootować pliki z karty pamięci, które uprzednio wrzucilem na kartę pamięci. Dodam, że w ten sposób robię pierwszy raz poprzedni soft instalowałem z komputera za pomocą ROMUpdateUtility.exe
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 17:15:13 wysłana przez Fronek22 »

*

Offline kmp

  • 3
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #584 dnia: Luty 09, 2012, 18:04:33 »
A dlaczego to rozpakowujesz? Proponuje jeszcze raz poczytać FAQ.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #585 dnia: Luty 09, 2012, 18:22:51 »
Kolego tak też robię studiuje cały wątek od 1 strony jestem już na 5 i na razie nic na ten temat nie znalazlem, jeszcze mam pytanie czy ten soft jest na kartę bo takiego nie chcę chcę odpalać z pamięci NAND. P.S. Dobry człowieku wskaż mi prosze gdzie mam poczytać o instalacji i czy mam zmienić nazwę tego pliku aby byl rozpoznawalny bo już witki mi opadają od rana szukam w googlach i nic sensownego na ten temat nie znalazlem. Dodam, że pliki mam rozpakowane jak i spakowany cały folder na karcie i dalej d.. nie wiem co czynić

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #586 dnia: Luty 09, 2012, 19:26:48 »
Kolego tak też robię studiuje cały wątek od 1 strony jestem już na 5 i na razie nic na ten temat nie znalazlem, jeszcze mam pytanie czy ten soft jest na kartę bo takiego nie chcę chcę odpalać z pamięci NAND. P.S. Dobry człowieku wskaż mi prosze gdzie mam poczytać o instalacji i czy mam zmienić nazwę tego pliku aby byl rozpoznawalny bo już witki mi opadają od rana szukam w googlach i nic sensownego na ten temat nie znalazlem. Dodam, że pliki mam rozpakowane jak i spakowany cały folder na karcie i dalej d.. nie wiem co czynić
Czytaj to: https://docs.google.com/document/pub?id=1IOtP02V8CGMFah01skGw0h6ld9ovnwwz8JZ3gvUqpm0
Zapoznaj się ze scenariuszami i działaj. Kolejność działań powinna być taka:
Czytaj scenariusz
Pobierz wszystkie pliki
Czytaj jeszcze raz scenariusz
Ruszaj krok po kroku
Ciągle doczytuj i sprawdzaj zanim zrobisz ( nie jak już zrobisz )
Dasz radę!
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #587 dnia: Luty 09, 2012, 19:44:01 »
jak juz mowilem ten caly guide to o kant dupy ***** moim zdaniem. kazdy kto zmaga sie z tym po raz pierwszy nie potrafi podolac sprawie i w kolko trzeba takim powtarzac istne podstawy mimo tego iz sa zawarte w tym poradniku. taki metlik robi w glowie ze nie wiadomo za co sie zlapac. jak znajde czas to postaram sie poskladac inny poradnik "dla zielonych" taki zeby kazdy mogl BEZ PROBLEMOWO i bez dopytywania sie o podstawy postawic swojego andka.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 21:26:09 wysłana przez xspojlerx »
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #588 dnia: Luty 09, 2012, 20:01:02 »
jak juz mowilem ten caly guide to o kant dupy ***** moim zdaniem. kazdy kto zmaga sie z tym po raz pierwszy nie potrafi podolac sprawie i w kolko trzeba takim powtarzac istne podstawy mimo tego iz sa zawarte w tym poradniku. taki metlik robi w glowie ze nie wiadomo za co sie zlapac. jak znajde czas to postaram sie poskladac inny poradnik "dla zielonych" taki zeby kazdy mogl BEZ PROBLEMOWO i bez dopytywania sie o podstawy postawic swojego andka.
[mod] To miło, że napiszesz poradnik. Teraz postaraj sie nie przeklinać. Popraw swój post.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 21:26:48 wysłana przez xspojlerx »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #589 dnia: Luty 09, 2012, 20:47:34 »
Panowie wgrałem Clock recovery wersja 250MB instaluje system kreska nie dochodzi do końca, ale pokazuje mi się napis że Install from SD Card Complete. Po czym powinien sie zrestartować i odpalić nowego androida a tu nic się nie dzieje nawet jak wyłączyłem go i włączyłem od nowa. może coś nie tak z tym softem???

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #590 dnia: Luty 09, 2012, 21:01:37 »
Panowie wgrałem Clock recovery wersja 250MB instaluje system kreska nie dochodzi do końca, ale pokazuje mi się napis że Install from SD Card Complete. Po czym powinien sie zrestartować i odpalić nowego androida a tu nic się nie dzieje nawet jak wyłączyłem go i włączyłem od nowa. może coś nie tak z tym softem???
Pytanie 1
Czy masz poprawnie postawioną partycję ext na karcie?
Drugie pytanie
Jak wygląda plik flash.cfg?

3 pytanie:
Dlaczego pobrałeś wersję 1.3 a nie najnowszą 1,7 ? O ile najnowsza, to dobre określenie dla romu z września 2011 roku.
4.
Co masz na myśli mówiąc "...Clock recovery wersja 250MB..."?


Pytania się mnożą...
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 21:07:08 wysłana przez malylysy »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #591 dnia: Luty 09, 2012, 21:29:20 »
jak juz mowilem ten caly guide to o kant dupy ***** moim zdaniem. kazdy kto zmaga sie z tym po raz pierwszy nie potrafi podolac sprawie i w kolko trzeba takim powtarzac istne podstawy mimo tego iz sa zawarte w tym poradniku. taki metlik robi w glowie ze nie wiadomo za co sie zlapac. jak znajde czas to postaram sie poskladac inny poradnik "dla zielonych" taki zeby kazdy mogl BEZ PROBLEMOWO i bez dopytywania sie o podstawy postawic swojego andka.
Jak napiszesz swój, to wszyscy Ci będą wdzięczni, niestety wszystkim się nie da dogodzić, nic nie stało na przeszkodzie żebyś pomógł nam w tworzeniu tego poradnika, staraliśmy się z Lemarem jak mogliśmi, no ale jak to mówią "Chcieliśmy dobrze, wyszło jak zawsze" Uwierz mi że nie zrobiliśmy tego żeby uprzykrzyć życie początkującym...

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #592 dnia: Luty 09, 2012, 22:19:28 »
jeśli pdaclubowe guide jest za trudne  i o kant..... to może nie grzebać w telefonie bo zostanie z niego cegła lub inny drogi przycisk biurkowy  :laugh:
Moja sugestia to użyć  HD2 Nand Toolkit wersja 4.2.0.1  do ściągnięcia tutaj :  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1090783

nie zapomnieć o "google_android_sdk_fastboot_adb_drivers"

 i dokładnie wg p.2e z tego g....... guide krok po kroczku po paru minutach będziecie mieli andka w NAND.
Jeśli potrzebna wg kucharza partycja ext3 lub 4  lub   nie daj Boże swap, to najlepiej i najłatwiej  będąc w  menu ClockworkMod Recovery zrobiĆ partycjonowanie karty SD.Dane na karcie pójdą oczywiście w pi....jak mawiał klasyk. Dalej używając  czytnika wgrywamy swojego andka w postaci ZIP i pozostałe swoje pliki.Restart do CMR-u i kończymy instalkę swojego andka

Nie bać się ,nie narzekać,powodzenia.

https://docs.google.com/document/pub?id=1IOtP02V8CGMFah01skGw0h6ld9ovnwwz8JZ3gvUqpm0#id.v8h55bn1s4p6

instrukcja  w p.2e jest oczywiście dla clk i taką wersję polecam używać z różnych względów a z androidów po clk to może eclipse 3.6
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1124757

w czasie instalacji możemy wybierać clk lub magldr
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 22:29:09 wysłana przez Rajmek »

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #593 dnia: Luty 09, 2012, 22:24:28 »

Pytanie 1
Czy masz poprawnie postawioną partycję ext na karcie?
Drugie pytanie
Jak wygląda plik flash.cfg?

3 pytanie:
Dlaczego pobrałeś wersję 1.3 a nie najnowszą 1,7 ? O ile najnowsza, to dobre określenie dla romu z września 2011 roku.
4.
Co masz na myśli mówiąc "...Clock recovery wersja 250MB..."?


Pytania się mnożą...



No więc jak pisałem jestem zielony i
1. Nie chce robić antka na karcie więc nie potrzebuje tworzyć partycji no chyba że trzeba
2. A gdzie go mogę podejrzeć??
3. Ponieważ pobrałem wersję pod MAGLDR któy posiadam w telefonie - poprosiłbym o link do najnowszej jak można
4. Takie paczki były do pobrania z tej  strony[mod]Nie reklamuj warezowych stron![/mod]
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 22:33:14 wysłana przez malylysy »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #594 dnia: Luty 09, 2012, 22:31:07 »
No więc jak pisałem jestem zielony i
1. Nie chce robić antka na karcie więc nie potrzebuje tworzyć partycji no chyba że trzeba
2. A gdzie go mogę podejrzeć??
3. Ponieważ pobrałem wersję pod MAGLDR któy posiadam w telefonie - poprosiłbym o link do najnowszej jak można
4. Takie paczki były do pobrania z tej  strony......
Fakt. Jesteś zielony.
Zacznijmy od początku.
Masz w Leonie wgrany HSPL 2.08? Jak nie, to nie czytaj dalej, tylko to zrób.
Jesli tak, to czy masz wgrany MAGLDR113_DAF? Jak nie, to nie czytaj dalej, tylko to zrób.
Jeśli tak, to musisz ustawić wielkość partycji w telefonie za pomocą CWM. W nim jest plik flash.cfg określający wielkość partycji. Albo użyj CWM ze strony kucharza, albo samodzielnie edytuj plik. Ma być 5/160/5 ( jak dobrze zapamiętałem info ze strony xda z Twoim romem)
Jesli już masz wgrany CWM, to odpalasz Leona i robisz partycje ext i swap. Jak nie, to nie czytaj dalej, tylko to zrób.
Jeśli już masz partycje to w czytniku umieszczasz kartę SD i wgrywasz spakowany zipem rom. Jak nie, to nie czytaj dalej, tylko to zrób.
Jeśli już masz wgrany na kartę rom, to go instalujesz za pomocą Ad recovery. Jak nie, to nie czytaj dalej, tylko to zrób.

ILE RAZY TO JUŻ BYŁO MÓWIONE? I czym się różni od Guide?

Połączone: Luty 09, 2012, 22:35:53
Mój opis i opis, który podał Rajmek różnią się, ponieważ sugerujemy wgranie Andka według różnych scenariuszy. Oba są poprawne. Wybierz sam, który chcesz.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 22:35:53 wysłana przez malylysy »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #595 dnia: Luty 09, 2012, 23:56:25 »
Udało mi sie hehe cała wina tkwiła w tym, że nie zrobiłem partycji na karcie SD. Sofcik wskoczył tylko czuje, że niebawem znów go zmienię bo trochę muli. Podziękowania dla osób pomagających mi i pytanko z innej beczki który Rom moglibyście mi polecić najlepiej bez zmiany wygladu interface'u, drugi telefon jaki posiadam to Desire HD i ten najnowszy soft 3.12R mi się podoba

*

Offline malylysy

  • *****
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #596 dnia: Luty 10, 2012, 07:01:23 »
Podziękowania to się należą przede wszystkim kolegom, którzy napisali Guide.
Sam za jego pomocą postawiłem swojego pierwszego Andka i wiem, że jak się ma 6 do 7 IQ to można sobie poradzić.
Fronek22 - witamy w klubie :)
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #597 dnia: Luty 10, 2012, 08:39:25 »
pytanko z innej beczki który Rom moglibyście mi polecić najlepiej bez zmiany wygladu interface'u, drugi telefon jaki posiadam to Desire HD i ten najnowszy soft 3.12R mi się podoba
Bez zmiany interface-u to ciężko będzie znaleźć coś niemulącego... Spróbuj BarrDroida
http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/(barrdroid-1-0-2)(hd2-android-rom)(cwmclk)(desire-hd)(data2ext)(rafpigna-1-9-oc/
Tylko pamiętaj że ten rom jest pod cLK a nie MAGLDR.

*

Offline wozny87

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.
  • Sprzęt: HTC HD2 (Leoś)
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #598 dnia: Luty 12, 2012, 16:04:42 »
Witam wszystkich,
z góry dziękuję Panom odpowiedzialnym za Guide (choć mi za bardzo nie pomógł).
Chcę wgrać ten ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1316632&highlight=how+install i oczywiście nie potrafię, za dużo tych wszystkich metod wgrywania :)

Co robię?

1. Czyszczę telefon przy użyciu TASK29 -> done
2. Wgrywam Radio 2.15.50.14 -> done
3. Wgrywam MAGLDR 1.13 przy użyciu narzędzia HD2 Toolkit -> done
4. Wgrywam Clockwork Mod Recorvery 5.0.2.6 wyczytałem w wątku, że potrzebuję właśnie tej wersji) -> FAIL!
5. Powiedzmy, że udało mi się wgrać CMR, co dalej? Korzystając z poradnika stanąłem w punckie 2a. Tydzień temu bez problemu wgrałem Rom HyperDroid-CM7-v5.8.0 jednakże Sense to Sense.

pozdrawiam wszystkich i czekam na lincz :D



------------------------------------------------------------
EDIT
Udało mi się wgrać ten ROM, ale jest to już drugi z rzędu ROM, który nie wykrywa żadnej sieci WIFI  :-| o co chodzi? Tydzień temu Leo wrócił z serwisu (wymiana digitizera). Zastanawiam się teraz aby wrócić do WM 6.5 i zobaczyć czy na tym systemie wifi będzie działać. Bluetooth śmiga aż miło.

« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 17:04:32 wysłana przez wozny87 »
ROM: HyperDroidGBX v9
RADIO: 2.15.50.14
OPERATOR: PLAY

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: ANDROID w LEO (NAND) Guide / FAQ v2.0
« Odpowiedź #599 dnia: Luty 12, 2012, 18:06:55 »
Spróbuj zmienić jądro, wgrywasz zipa tak jak rom przez CWM.