Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Nawigacje PNA / PND - Ogólnie

ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

<< < (172/173) > >>

darek dariusz:
Znajduje go windows jako dysk przenośny ( gdzieś to wyczytałem że wtedy activesync go nie wykryje, więc prubóje go jakos oszukać, wiecie może jak,

angler22:
To nie tak. Są dwa tryby komunikacji z PC - Serial class (znany jako Activesync dla Win XP, bądź WMDC dla nowszych okienek) i Mass Storage (typowy dysk przenośny - jak pendrive). W niektórych nawigacjach da się przestawić tryb połączenia z menu, ale raczej nie w tej. Najlepiej pokaż (zrób zrzut ekranu) co widać.

darek dariusz:
Jak zrobie to to wgram, z tym że na ekranie navi pokazuje sie ikona na całym ekranie wtyczka z kablem i info usb,
a najlepsze że na kompie pokazuje dysk F ,ale jak wyciągne kartę sd, to na tym dysku jak się kliknie jest info żeby włożyc dysk -bo się nic nie pokazuje , a jak jest karta to te wszystkie foldery na karcie się pojawiają, ale activesync dalej go nie znajduje,  a tu foldery które są na karcie[/URL][/img]

angler22:
Coś nie bardzo udało się wstawić obrazek :)
Coś mi się wydaje, że masz nieco inną wersję tej nawi - być może program + mapy znajdują się na karcie (w starej wersji program był na flash'u). Masz na tej karcie jakieś pliki .exe (aplikacja)?

darek dariusz:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/6dfc73c2660cc6cb

 no chyba tylko tak  z linkiem idzie wejść, dziwne bo na samochod forach tak mi sie udaję wkleić fotki,  :)

 ta ikona niepełne koło RH2 ma rozszerzenie exe  RH.exe
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej