Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Nawigacje PNA / PND - Ogólnie

ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

<< < (171/173) > >>

piotrjac:
witam.a może ktoś próbował odblokować nawigacje Asus s102.nie łączy się z kompem przez AS,jeżeli coś to tylko przez karte pamięci.wiem że powinna być do niej płyta,a mapa powinna być na karcie pamięci ale ani jednej ani drugiej nie mam.

darek dariusz:
Witam, czy ktos ma jeszcze te pliki, potrzebuję odblokować navigo 300  z mapaami copernicusa, a we wszystkich linkach w tym temacie juz jest błąd, prośba jak ktoś jeszcze ma pliki z info

angler22:
Trochę zabytkowe urządzenie, więc linki z plikami raczej martwe, ale jeśli masz połączenie przez Activesync z PC (albo WMDC), to odpal Ceregeditor'a na PC i zobacz co masz uruchamiane z gałęzi INIT rejestru. Jako jedno z ostatnich (z najwyższym numerem przy "launchXX") będzie nakładka blokująca. Wystarczy zastąpić wpis przez "explorer.exe" i powinno chodzić.

darek dariusz:
Wiem, ale chciałem je jakoś zaktualizowac z mapą polski, bo chodzi dobrze jak na swoje lata, no niestety nie mogę go połączyć z kompem przez synca, nie wykrywa tej nawigacji,  :sad:

angler22:
Bez połączenia z PC nie zrobisz nic...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej