Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

uzytkownicy DOT320 --- LACZMY SIE !!!

<< < (2/40) > >>

MarcinW.:
Z tym DOT-em to jest tak, że trudno jest o działające akcesoria (np. Bluetooth, Wi-Fi, kabel RS232!!! - brak niczym nieuzasadniony :( itp). Wynika to głównie z tego, iż cięzko jest znaleźć odp. sterowniki :( Oczywiście zdarza się, że są dołączane do innych driverów i problemu nie ma. Druga stroina medalu to mała ilość oprogramowania dedykowanego dla systemu WindowsCE.Net - choś z wypowiedzi "użytkownika ELL" wniskuję, iż nie jest tak źle - co jest mocno pocieszające. Niezaprzeczalnym faktem jest atut cenowy - średnio 800zł za to urządzenia to BARDZO niewiele jak za pocketa z kolorkiem i o takich parametrach....
cierpek:: dla siostry warto. Chyba, że Ona zamierza korzystać z najnowszych zdobyczy technicznych i próbować je podłączać do DOT-a...
ell i claude_szz:: nie dziwie się, że nie żałujecie - mnie ten model kręci od jakiegoś czasu i opinie podobne do Twojej może przekonają mnie do zakupu tegoż cacka - a ładne faktycznie jest...

Pozdrowienia Marcin/sq9bbf/Katowice

miaziol:
właśnie zamówiłem to cacko jak dojdzi i odbiorę to dam znać co i jak :)
co do kabelka rs problemem może być jedynie wtyczka:) ale wydaje mi się że nie będzie z tym aż takich wielkich problemów

kanczug:
Jak tacy z was spryciarze to poprosze o liste softu z PPC ktora udalo wam sie uruchomic na DOT320 (poza tymi przekopiowanymi z pliku Excella). Jakos mi sie wydaje ze te 80% to baaardzo przesadzona liczba. Wiecie ile to jest 80%?? To pare tysiecy programow!!

Mysle ze to bedzie raczej 8%. Wazne by to byly wartosciowe programy, jak np MS Reader.

MarcinW.:
WOW!! Jestem pod wrażeniem :)

ell:: a udało Ci się może połaczyć DOT-a z jakimś telefonem komórkowym - bo widzę jakiś program GSMLINK oraz EasySMS - to chyba właśnie coś od komórek..... Ciekaw jestem czy da się uruchomić na tym net via GPRS.....


Pozdrowienia Marcin/sq9bbf/Katowice

kanczug:
No mnie te programy tez dzialay, ale to sa tylko do obslugi funkcji telefonu takich jak SMS (patrz test na PocketPage). Z netem nie dalo sie laczyc bo DOT nie obslugiwal protokolu do komunikacji PDAGSM przez dial-up. Mysle ze to by dalo sie jakos zalatwic wyciagajac odpowiednie pliki i wpisy rejestru PPC. Jesli tylko nie bedzie problemu braku kompatybilnosci bibliotek miedzy PPC a CE .NET

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej