Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

uzytkownicy DOT320 --- LACZMY SIE !!!

(1/40) > >>

MarcinW.:
W sumie to może to i niezła idea. Ale wychodzi na to, że użytkowników DOT-a 320 nie znajdziesz specjalnie wielu. Chyba dlatego, że niniejsze forum miało nawet do tego swój przyczynek...:) Jakiś czas temu ja zadałem pytanie czy warto i otrzymałem sporo "ciosów" z krytycznymi uwagami. Bolało wtedy, bo się napaliłem - ale konkretne informacje wzięły górę nad fascynacją... W tej chwili myślę o zupełnie innych modelach.....

Pozdrowienia Marcin/sq9bbf/Katowice

ell:
Mysle, ze "ciosy" ktore otrzymales wynikaly glownie z niewiedzy i braku krzty profesjonalizmu ludzi je zadajacych. DOT jest jednym z tanszych pocketow w swojej klasie, zapewniajacy przy tym naprawde swietna wydajnosc i funkcjonalnosc. Dlaczego wiec ludzie go "zjechali" ? Poniewaz nie potrafja spedzic troche czasu w sieci w celu glebszego (ale bez przesady) poznania specyfikacji i zasad dzialania wyzej wymienionego. Mnie zajelo to praktycznie jeden weekend, chociaz juz wczesniej uwazalem, ze dokonalem dobrego wyboru (przy czym zaznaczam, ze nie jest to moj pierwszy pocket). Tak wiec teraz mam Pocketa o lepszej wydajnosci niz Compaq 36xx i 37xx, lepszej specyfikacji sprzetowej (wbudowany CF, TFT 16bit, inne), z nowszym systemem operacyjnym (teraz na oko na 80% kompatybilny z PPC 2002) no i do tego wszystkiego tanszy do kilkuset zlotych (patrz ceny 36xx i 37xx na Allegro). Jakies wnioski? :) Zachecam do przypomnienia sobie dlaczego tak napaliles sie na DOTa a nastepnie wstukanie w przegladarce www.allegro pl i kupno tego cudenka :) Jak dla mnie jedyna jego wada jest brak wbudowanego bluethoot :(. No ale, coz za ta cene nie bede narzekal.

Claude:
Hi
Mam dot320, niestety nie wniose wiele nowego bo palmtop to dla mnie kompletna nowosc.Kupilem go glownie pod katem zrobienia z niego odbiornika gps (cf)Jak prownalem ceny "normalnych" gps z kolorowymi wyswietlaczami z zestawem dot320+cf gps to to drugie rozwiazanie jest stanowczo tansze i chyba lepsze.
Ale bylbym bardzo zainteresowany namiarami na inny soft, ktory chodzi na dot320.Moja nowa zabawka lezy i czeka na wochenede, obiecuje sobie sporo dobrej zabawy.

cierpek:
Mysle o docie dla siostry- warto?

Claude:
Nie jestem autorytetem jeszcze w pda ale juz mi sie podoba ta zabawka, wczesniej naczytalem sie sie roznych, nie zawsze dobrych opini o dot320 ale juz nie zaluje.Warto to kupic

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej